پیرلو: تصمیمات برای ما متفاوت گرفته میشود

پیرلو: تصمیمات برای ما متفاوت گرفته میشود

در حالی که یووه برای تحت فشار قرار دادن دو تیم شهر میلان خود را اماده سه امتیاز مهم و حساس دیدار برابر ناپولی کرده بود، با شکست ناامیدکننده ای که برابر این تیم متحمل شد نه تنها نتوانست دو تیم میلان و اینتر را تهدید کند بلکه شرایط خود را برای کسب دهمین اسکودتوی متوالی سخت تر کرد.

 

اندره آ پیرلو، مربی یووه پس از شکست یک بر صفر برابر ناپولی گفت:

 

برای یک تصمیم اشتباه امتیاز این بازی را از دست دادیم. از من در خصوص شرایط و شکست سوال می کنید اما ببنید ما هیچ شوتی از سوی تیم ناپولی به سمت دروازه مان نداشتیم. ما شکست خوردیم برای یک تصمیم کاملا مشکوک. ما خیلی خوب بازی کردیم و فرصت های زیادی بر روی دروازه حریف خلق کردیم، حیف برای تمام این فرصت ها که به خارج رفت و راهی دروازه نشد اما من برای نمایش و شرایط تیم ام خوشحالم، ما انچه که باید انجام دهیم را انجام دادیم و تنها برای نتیجه ای که به دست امد افسوس. در این بازی خیلی نتوانستیم توپ را سریع به گردش در بیاوریم و گردش توپ کمی کند بود و فرصت را به حریف دادیم تا سریع تر بازیابی داشته باشند با این حال تنها مشکل آن اتفافی بود که در نیمه نخست روی داد و هیچ فرصتی را ناپولی نتوانست داشته باشد. ما در نیمه دوم نیز بارها دروازه حریف را تهدید کردیم و تنها چیزی که اتفاق نیافتد این بود که توپ های ما گل نشد.

 

از او در خصوص تصمیم داور سوال می کنند

 

اگر این چنین است باید برای همه این تصمیم گرفته شود. می خواهم ببینم اگر چنین صحنه ای برای ما اتفاق می افتاد چه میشود، مطمئنا جنجال های زیادی را شاهد می بودیم. نمی دانم که این یک تصمیم سخت گیرانه بوده یا نه اما برای من این یک تصمیم مشکوک بود. با این حال ما به بازی چهارشنبه فکر می کنیم. تصمیماتی زیاد و متفاوتی برابر یووه گرفته میشود اما همیشه اسم ما برده میشود کاری نمیشود کرد باید به راه مان ادامه دهیم. نمی خواهم بیش از این در این خصوص صحبت کنم اما این اتفاق بارها افتاده، هر از گاهی موفق میشود و هر از گاهی نیز هم نمیشوند، امروز این طور شد و این تصمیم مشکوک گرفته شد.

 

مهاجمین

 

مهاجمین تیم امروز نمایشی که باید انجام می دادند را انجام دادند، تیمی در بیشترین گل را بزند قهرمان سری آ نمی شود، تیمی که بیشترین امتیاز را داشته باشد می تواند قهرمانی را جشن بگیرد. مهم این است که ما بارها فرصت ایجاد کردیم و در کنار نمایش ما این سنگربان حریف بود که بازی بسیار خوبی داشت و بهترین بازیکن زمین بود.

 

وی در مورد مک کنی نیز گفت:

 

لازم است که شرایط بازیکنان را بدانم اگر او بازی نکند به این معناست که در طول هفته مشکلاتی داشته، همان طور که در بازی برابر اینتر صورت گرفت. امروز هم فرصت این را داشت که تقریبا سی دقیقه بازی کند.

 

راه پیش روی یووه

 

شکست هایی وجود داشت حالا می دانیم که امتیاز زیادی عقب هستیم اما ما از فرم تیم و شرایط تیم مان راضی هستیم، باید به این گونه بازی کردن ادامه دهیم و پیش رویم.

 

لیگ قهرمانان و مهاجمین

 

بازی مهمی ست، ما به ادامه نمایش و فرم تیم مان در این رقابت ها می اندیشیم. در این بازی کولوسفسکی را بیرون نگه داشتم چون مهاجم دیگری نداشتم، برناردسکی بازی ای که از او خواسته بودم را انجام داد و بسیار از خود گذشتگی داشت، حیف که موفق به شوتزنی بهتر در نیمه نخست نشد. دیبالا مهاجم بسیار مهمی ست و منتظر او هستیم.

 

گاتوزو

 

برای گاتوزو خوشحالم چون دوست من است اما مطمئنا ترجیح می دهم که من برنده باشم و سه امتیاز را به خانه می بردم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: