پیرلو: از اهمیت و حساسیت این بازی کم نشده

پیرلو: از اهمیت و حساسیت این بازی کم نشده

تفاوتی نمی کند که چند هفته پیش برابر رقیب در فینال سوپرکوپا به برتری رسیده باشی، حساسیت و اهمیت این بازی کم نشده و یووه می داند که برابر حریفی سرسخت به میدان خواهد رفت و نباید دیدار برابر ناپولی را مصافی آسان بداند.

 

اندره آ پیرلو، مربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و در این خصوص گفت:

 

همانند بازی فینال سوپرکوپا این بازی برای هر دو تیم مهم است، دیدار یووه و ناپولی همیشه یک بازی مهم و بزرگ بوده و این بازی نیز چنین خواهد بود. سه امتیاز این دیدار نیز ارزش زیادی دارد و ما نیز در شرایط خوبی هستیم، هر چند انها کمی از شرایط ایده ال شان فاصله گرفته اند اما دلیلی برای کم شدن حساسیت این بازی وجود ندارد.

 

مصدومین

 

آرتور نیاز به بررسی بیشتر دارد، هر روز شرایط او مورد ارزیابی قرار می گیرد اما هنوز احساس ناراحتی می کند و درد زیادی می کشد به زمان نیاز دارد و امیدواریم که زودتر بهبود یابد. دیبالا اهسته اهسته در حال بازگشت است اما درد زانوی او به طور کامل از بین نرفته، با این حال به روزهای اینده و شرایط اش بستگی دارد. بونوچی نیز کمی مشکل دارد هر چند که امروز در کنار تیم تمرین خواهد کرد اما برای حضور و یا نبودن او در ترکیب باید به تمرین امروز نگاه کنیم.

 

اسکودتو

 

ما نیز برای کسب اسکودتو مبارزه می کنیم و برای رسیدن به آن به خودمان و بازی های مان توجه داریم، باید در هر بازی برنده باشیم و هر امتیازی که ممکن است را از ان خود کنیم. به تیمی که پیش روی ماست و یا تیم هایی که دنبال ما هستند توجه نداریم باید خودمان مسیرمان را طی کنیم. در حال حاضر هدف ما برتری در دیدار برابر ناپولی ست و سه امتیاز این بازی را باید از ان خود کنیم و این هدف به خودمان بستگی دارد نه اینکه بخواهیم ناپولی را از کورس رقابت ها برای کسب اسکودتو دور کنیم. ما باید شرایط خودمان را بهبود ببخشیم.

 

گاتوزو

 

او نیز همانند ما به مربیگری روی اورد، حرفه ای ست که ریسک هایی دارد می توانند ما را زمانی که نتیجه نگیریم از تیم اخراج کنند اما ما به این مسئله فکر نمی کنیم ما می اندیشیم که چطور سعی مان را برای رسیدن به نتیجه انجام دهیم. همه بازی ها مهم هستند و این امکان دارد که هر از گاهی دردیداری موفق نشوی و یا در لحظاتی از فصل دوران خوبی را نداشته باشی. من برای شرایط رینو متفاسم اما به مشکلات خودم فکر می کنم و خودم و تیمم را برای برتری در این بازی اماده می کنم. در حال حاضر حفظ شرایط و برتری های مان از اهداف مهم ما هستند.

 

ناپولی

 

ما در سوپرکوپا برابر هم بازی کردیم اما حالا به بازی فردا فکر می کنیم که خیلی مهم است و باید بهتر از قبل ظاهر شویم. می دانم که شاید شرایط و جو بازی مرا اذیت کند اما ما می دانیم که در این لحظات چطور ظاهر شویم. برای این بازی و شرایط این چنینی خود را اماده کردیم.

 

رضایت

 

برای مسیری که در حال طی کردن ان هستیم بله خوشحال هستم. بعد از شکست برابر اینتر ما راه تازه ای را شروع کردیم و این پیشرفت را ادامه دادیم. از نظر فیزیکی، تاکتیکی و ذهنی به یک تیم سطح بالا تبدیل شدیم ما در ان مسابقه فهمیدیم که کجا اشتباه کردیم و این برای بررسی شرایط و رسیدن به تعادل مان بسیار مفید بود. حالا بهتر در زمین حاضر میشویم و از موقعیت های به دست امده به خوبی بهره می بریم. چه در خط دفاع و چه در حمله بهتر شدیم و زمانی که برای رسیدن به هماهنگی نیاز داشتیم را پشت سر گذاشتیم. از ان بازی دوباره شروع کردیم و این نتایج با کار و تمرین بیشتر در حال به دست امدن هستند.

 

دیدارهای رفت و برگشت

 

تفاوتی در بازی ها و یا دور رفت و برگشت ندارد، هیچ چیز تغییر نکرده همیشه سه امتیاز مهم بود و خواهد بود.

 

شرایط برخی از بازیکنان

 

مک کنی به اندازه کافی خوب و اماده است، بازی قبل در صد در صدی امادگی خودش به سر نمی برد اما حالا اماده است. همیشه بعد از یک اسیب حتی جزیی زمان نیاز است تا به امادگی کامل برسید. همانند همیشه با توجه به شرایط تیم رقیب و بازیکنان مان ترکیب را فردا صبح انتخاب خواهم کرد. موراتا خوب است و بازی قبل کمی تب داشت اما حالا همه چیز خوب است. در حال تمرین با تیم است و امکان این است که از ابتدای بازی در ترکیب قرار گیرد. در خط حمله نفرات زیادی نداریم و شرایط ما تقریبا ثابت است، با دو مهاجم بازی خواهیم کرد و یکی از این مهاجمان باید اماده حضور در ترکیب باشد. بازی در هر سه روز سختی هایی دارد اما ما و بازیکنان در تلاش هستیم که بتوانیم موثر و مفید باشیم. مهم این است که شرایط را حفظ کنیم و امتیازات را به دست بیاوریم و پیش رویم. از نظر ذهنی خوب و اماده ایم و می کوشیم که تمرکز را در طول بازی حفظ کنیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: