پیرلو: در صحنه دریافت گل اشتباه کردیم

پیرلو: در صحنه دریافت گل اشتباه کردیم

پیروزی های بانوی پیر در سال جدید میلادی ادامه دار شد و یووه در یک بازی خانگی توانست سه بر یک ساسولو، رقیب سرسخت خود را شکست دهد. اندره آ پیرلو در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:

 

در دو بازی اخیر توانستیم فاصله امتیازی خود را بهبود دهیم، برای ما این اهمیت زیادی داشت و حالا بازی به بازی پیش می رویم، در بازی امشب می بایست برنده میشدیم تا راهی که پیش گرفتیم ادامه دار شود، با این حال چندان راحت بازی نکردیم، تحت فشار قرار گرفتیم و لحظاتی نیز بازی خوبی نداشتیم، بعد از اینکه پیش افتادیم نتوانستیم بازی را به خوبی پیش ببریم و نمایش خوبی نداشتیم و این یکی از مشکلات ما بود. با این حال مهم پیروزی ای بود که به دست امد زیرا در آن نشان دادیم که انگیزه و خواسته ما برتری ست که برای ما سه امتیاز مهم این بازی خانگی را به ارمغان اورد.

 

بازی مهم اینده برابر اینتر

 

زمانی که مصاف های بزرگ در راه هستند انگیزه و حساسیت بیشتر میشود، می دانیم که سه امتیاز ان بازی بسیار مهم هستند، ما عادت کردیم و بازیکنان زیادی برای این بازی اماده خواهند بود ما به برتری می اندیشیم و این دی ان ای یوونتوس است. باید همیشه جزیی از تیم بود و اگر می خواهیم برنده شویم باید آن را تا اخرین لحظه بازی نشان دهیم و برای رسیدن به پیروزی همیشه تا پایان تلاش کنیم. ما یوونتوس هستیم و طبیعی ست که برای برتری در تمام دیدارها تحت فشار هستیم. برای ما در حال حاضر رده بندی نباید اهمیت داشته باشد، باید به ادامه راه و مسیر برتری هایمان بیاندیشیم. باید همه بازی ها را به مانند یک فینال بدانیم و بعد از چند ماه خواهیم دید که کجای جدول ایستاده ایم. تیم هم از لحظات تاکتیکی و هم ذهنی بسیار خوب رشد کرده و فضای کنونی حاکم بر مجموعه یووه برای کسب نتایج اخیر بسیار موثر بوده، به خوبی راه بازیابی و از سر گیری اهداف و برنامه هایمان را آغاز کردیم و شرایط تیم و بازیکنان مطلوب است. چند بازیکن ما نیز دوران اسیب دیدگی خود را پشت سر گذاشتند و اهسته اهسته فرم ایده ال را به دست می اورد، می دانیم که همچنان باید ادامه دهیم.

 

گلی که دریافت شد

 

در این صحنه اشتباه کردیم، هافبک ها و مدافعین ما دچار اشتباه شدند. زمانی که برابر یک مهاجم قرار گرفتی باید متفاوت کار کنی، دمیرال باید دقت می کرد و بونوچی حتی بیشتر باید مراقب می بود. دو به یک بودند و نباید به این مهاجم چنین فضایی را می دادند. او در کنترل مدافعین و توپ نیز بسیار خوب عمل کرد و ما اینجا کاملا اشتباه کردیم، همان طور که گفتم اشتباه هافبک ها و مدافعین هر دو با هم بود. دمیرال به من گفت که می خواهد صحنه گل را دوباره ببیند زیرا می خواهد اشتباهاتی که انجام داده را ببیند و در رفع ان کوشا باشد و البته اشتباه دیگران را نیز ببیند. فردا صحنه گل را با هم خواهیم دید.

 

دیبالا

 

اسیب دیدگی ای قبلی کمی او را اذیت می کند، امیدواریم که مشکل امروز جدی نباشد. طی روزهای اینده شرایط او بررسی خواهد شد. اما مک کنی او روز گذشته نیز کمی احساس ناراحتی می کرد و زمانی که بعد از ان ضربه در این بازی بلند شد دوباره احساس درد کرد، امیدواریم اسیب دیدگی او نیز جدی نباشد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: