پیرلو: اگر فرداشب برنده نشویم پیروزی برابر میلان ارزشی ندارد

پیرلو: اگر فرداشب برنده نشویم پیروزی برابر میلان ارزشی ندارد

یوونتوس فرداشب با وجود چند غایب به مصاف ساسولو خواهد رفت، اندره آ پیرلو در کنفرانس خبری پیش از دیدار تاکید کرد که دیدار آسانی نخواهد بود و یووه باید مراقب حریف سرسخت خود باشد.

 

فردا دیدار سختی ست، رقیب تیم سرسختی ست که سال هاست در کنار یکدیگر بازی می کنند و شناخت خوبی از یکدیگر دارند، مربی خوبی نیز انها را هدایت می کند که به خوبی می داند تیم اش را برابر هر رقیبی چطور سازماندهی کند. واقعا باید مراقب باشیم بارها نشان دادند که به خوبی راه خارج شدن از فشار رقیب را به خوبی می دانند.

 

اسکودتو

 

تیم نخست جدول در حال حاضر میلان است ما باید راه خودمان و توانایی هایی که در این راه داریم را به خوبی پیش ببریم، نه سال است که اسکودتو را بردیم و این طبیعی ست که برای فتح دوباره ان تحت فشار باشیم، در حال حاضر باید ابتدا به بازی های خودمان بنگریم و پیروز شویم و بعد به شکست میلان در صدر فکر کنیم.

 

کیه لینی و دمیرال

 

هر دو حالشان خوب است، دمیرال اماده تر است و شاید برای بازی فردا از ابتدا بازی کند. جورجو حالش خوب است و با گروه تمرین می کند و به زودی اماده حضور در میادین خواهد شد.

 

ذهنیت

 

همیشه به بهتر شدن فکر می کنیم از این بازی به بازی بعدی و هر بار به قوی تر شدن. در دو بازی اخر خوب عمل کردیم و در گلزنی هم موفق ظاهر شدیم، از بازیکنانم می خواهم از نظر ذهنی نیز پیشرفت کنند و اماده تر باشند، زمانی که با تمرکز و ذهنیت خوب بازی می کنیم می توانیم به راحتی گل بزنیم و پیش رویم. به هر حال برای پیشبرد اهداف و برنامه ها این یک عامل مهم است.

 

کیه زا

 

کیه زا خوب است، کمی مشکل داشت و خواست که خارج شود اما موفق به بازیابی او شدیم. به خوبی کیفیت و توانایی خود را می داند و در حال پیشرفت نیز هست، می داند که می تواند مفید باشد و البته می داند که میتواند بسیار بهتر و قوی تر نیز شود.

 

میلان

 

واقعا پیروزی خوب و مهمی بود، در لحظات مهم و حساسی به این برتری ارزشمند دست یافتیم، اگر فردا شب برنده نشویم پیروزی چهارشنبه شب ما ارزشی ندارد، همیشه باید این برتری ها را ادامه دهیم و بازی به بازی پیش رویم تا نتیجه مهم به دست بیاید. فردا برابر تیم خوب و اماده ای به میدان می رویم و می دانیم که هیچ نتیجه ای جز پیروزی ارزش ندارد. همه بازی ها مهم هستند و سه امتیاز دارد که باید هر بازی هر سه امتیاز ان را کسب کنیم. تفاوتی میان دیدار برابر میلان و ساسولو ندارد باید سه امتیاز را کسب کنیم.

 

تست های مثبت کرونا ویروس

 

شرایط برای همه مربیان یکسان است، هر روز ممکن است برای هر تیمی و هر مربی ای این اتفاق بیافتد. ما راه خود را ادامه می دهیم و فوتبال هم ادامه دارد، متاسفانه این شرایط همه ماست و البته در زندگی همه مردم، باید با انچه که داریم پیش رویم، این مشکل همه است.

 

موراتا

 

او حالش خوب است خیلی خوب بازی کرده و نمایش بسیار عالی داشته، ببینیم فردا چه می شود، در نیمکت خواهد بود و یا بازی به هر حال او بازیکن موثر و مهمی ست.

 

نقل و انتقالات

 

من مشکلات دیگری دارم، در مورد مهاجمین هیچ مشکلی نیست و نیازی به مهاجم نداریم. مدیران در مورد نقل و انتقالات صحبت می کنند نه من.

 

برناردسکی

 

متاسفم که نتوانستم از او از ابتدا با کیفیت و سطح بالایی بازی بگریم، اما به خوبی تمرین می کند و زمانی که به میدان میرود با صد در صد امادگی و توان ظاهر میشود، بازیکن قابل اعتمادی ست که در هر لحظه بازی می تواند خواسته های ما را اجرا کند، شانس خواهد داشت و در این دوره از زمان ترجیح می دهم در مورد سیستم و راه حل های متفاوت فکر کنم و او می تواند به ما کمک شایانی کند.

 

آرتور

 

شوربختانه برای مدتی او را در اختیار نداشتم اما در زمانی که بازی کرد بسیار مفید بود و نمایش قابل قبولی داشت، در حال حاضر در حال اماده شدن و رسیدن به شرایط ارمانی ست و می تواند بازی کند، به خوبی فوتبال را می شناسد و می داند که چه لحظاتی می تواند موثر باشد و تاثیرگذاری خود را داشته باشد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: