پیرلو: در ماه های آینده خواهیم دید کجای جدول ایستاده ایم

پیرلو: در ماه های آینده خواهیم دید کجای جدول ایستاده ایم

بانوی پیر توانست در یکی از حساس ترین لحظات فصل جاری برابر صدرنشین سری آ در سن سیرو به برتری ارزشمندی دست یابد و به این ترتیب شرایط خود را برای ادامه مسیر هموارتر نماید. اندره آ پیرلو در کنفرانس خبری بعد از پیروزی شیرین سه بر یک برابر میلان گفت:

 

برای ما مهم بود، به نتایج بازی های دیگر نگاهی نکردیم و برای ما تنها روند دیدار خودمان ارزشمند و مهم بود؛ مراقب بودیم و البته تمرکز خود را نیز حفظ کردیم، خوب بازی کردیم و طی ماه های اینده خواهیم دید که کجای جدول ایستاده ایم. مهم دیدن روحیه و انگیزه ای بود که امروز در شاگردانم دیدم.

 

کیه زا

 

پست او این است، برای موثر بودن در کنار یکدیگر کار کردیم و در طول بازی نقش او تغییر نکرد و بازیکن بسیار موفق و کارامد دیدار امشب بود.

 

رابیو

 

از دو بازی ای که محروم بود به میدان رفت، اماده و باانرژی بود و البته بسیار باانگیزه. خوب بود و در کنترل و بازی بسته ای که از او می خواستیم خوب ظاهر شد. حتی او نیز از قدرت و توان خود اگاه نیست و نمی داند که چقدر می تواند باانرژی و موثر ظاهر شود. از نظر تیمی همچنان به دنبال پیشرفت هستیم و می خواهیم بازی به بازی بهتر شویم. اما بنتانکور، کمی خسته بود و در خطر دریافت کارت زرد دوم بود و نباید این اتفاق می افتاد. به اندازه کافی خسته بود.

 

دیبالا

 

منتظریم تا فرم ایده ال اش را به دست بیاورد، خوش شانس هستم که می توانم بازیکنان را بازی به بازی انتخاب کنم و نسبت به امادگی و شرایط بازی بازیکنانی را در اختیار داشته باشم. در نیمه نخست خوب عمل نکرد همچنان که گفتم منتظریم تا به صد در صد امادگی اش برگردد.

 

تمدید قرارداد دیبالا

 

این مسئله ای نیست که من در مورد ان انجام وظیفه کنم، من مربی هستم و به هدایت و تمرین بازیکنان فکر می کنم، قراردادها به مسولین باشگاه و بازیکن مربوط میشود.

 

وی همچنین در خصوص شرایط بازی و برخی از بازیکنان ادامه داد:

 

هر از گاهی اشتباهاتی صورت می گیرد اما در مجموع بازی خوبی بود و شاگردان روحیه خود را نشان دادند. دنیلو شاید کمی باید تهاجمی تر بازی کند و پیشروی بیشتری داشته باشد، می دانیم که باید بهتر عمل کنیم هر چند در بازی هر از گاهی شرایطی روی می دهد که نتیجه را تغییر می دهد و گاهی خطایی صورت می گیرد و هیچ سوتی زده نمیشود. در صحنه گل، اول خطایی روی رابیو صورت گرفت و می توانست یک ضربه ازاد اعلام شود و باید بازی متوقف میشد اما می دانیم که گاهی اوقات اشتباهاتی صورت می گیرد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: