پیرلو: دیدار مهمی ست اما تعیین کننده نیست

پیرلو: دیدار مهمی ست اما تعیین کننده نیست

یوونتوس در یکی از حساس ترین دیدارهای این ماه و البته فصل جاری فرداشب به مصاف میلان صدرنشین خواهد رفت، مصافی که می تواند شرایط جدول را با تغییراتی روبرو کند. اندره آ پیرلو در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت:

 

الکس ساندرو در اختیار نداریم، گزینه های جانشین هستند، برای این هفته تست های متفاوتی را پشت سر گذاشتیم و حالا منتظریم تا با توجه به انالیز انجام شده نفرات برتر را برای این بازی انتخاب کنیم. باید همچنین منتظر بمانیم تا نتایج تست کووید سایر بازیکنان در عصر امروز را نیز داشته باشیم.

 

میلان

 

برای رقابت با این تیم برنامه ریختیم، سال 2021 را با یک پیروزی شروع کردیم و این یک گام مثبت بود، بازی به بازی پیش می رویم می دانیم که ماه سرنوشت سازی ست و باید به بهتر شدن شرایط مان در جدول رقابت ها فکر کنیم. می دانیم که می توانیم در این ماه و ماه آینده شرایط را به گونه ای که می خواهیم رقم زنیم. بازی مهمی خواهد بود، مطمئنا یک بازی بسیار مهم اما به هیچ عنوان تعیین کننده نیست، از اهمیت این بازی اگاهیم می دانیم که برای هر هدفی این دیدار اهمیت زیادی دارد و نتیجه میلان و یووه در این بازی برای نتایج پایانی فصل ارزشمند خواهد بود. مصاف این دو تیم چه از به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی جذابیت خاصی دارد، ما تلاش خود را خواهیم کرد، دیدار مهمی ست اما بار دیگر تاکید می کنم که تعیین کننده برای انچه که در پایان فصل به دست می اید، نیست.

 

حمله

 

دیبالا خوب است، روز گذشته کمی تب داشت اما امروز حالش خوب بود و می تواند گزینه مهمی برای بازی فردا باشد.

 

میلان، بازیکن و مربی

 

برای ده سالی که برای این تیم بازی کردم، پیروزی های زیاد و جام های فراوان و بازی ای ویژه ای که همیشه به یاد دارم. اولین هیجان خاص مربیگری را برابر این تیم خواهم داشت، به هر حال خاطرات زیادی با این تیم دارم و برای من همیشه پائولو مالدینی قابل احترام است و از ان تیمی که من بودم تا به امروز تنها مالدینی در این باشگاه مانده است. همه چیز کمی تغییر کرده با این حال فوق العاده است و جذاب چه زمانی که بازیکن بودم و حالا که مربی هستم و باید برابر این تیم حاضر شویم.

 

هافبک

 

رابیو و آرتور شرایط خوبی دارند. باید برای شرایط به وجود امده ببینیم چه بازیکنی در دسترس هست با توجه به تست های کرونا باید کمی منتظر بمانیم.

 

رونالدو و ایبرا

 

رونالدو برای ما بازیکن تاثیرگذار و تعیین کننده ای ست درست مانند انچه که در رئال بود و البته منچستر و تیم ملی کشورش. زمانی که یک قهرمان بزرگ مانند او داریم کاملا عادی ست که او را به عنوان بازیکن تاثیر گذار و تعیین کننده ای می بینی که می تواند برای تیم ات بازی کند. از اینکه او را در کنار خود می بینیم خوشحال هستیم. ایبرا هم بازیکن بزرگ و تاثیرگذاری برای انهاست، مدل و روش بازی او متفاوت است.

 

بازی

 

دیدار سختی ست، میلان با نتایج خوب و بدون شکست در یک سال به مصاف ما می اید و این می تواند روحیه انان را بهتر و قوی تر کند. تیم مبارز و جنگنده ای ست و البته صدرنشین لیگ. می کوشیم تا بازی خودمان را در سن سیرو انجام دهیم و با ایده های خود برابر انها بیاستیم، از دیدار و رقابت با انها هراسی نداریم و بازی دفاعی نخواهیم داشت.

 

نقل و انتقالات

 

صحبت کردیم و البته بازهم مذاکراتی با سران باشگاه خواهیم داشت، در حال حاضر من به بازی فردا فکر می کنم که مهم تر است.

 

یووه و ناپولی

 

از اینکه باید برابر ناپولی بازی کنیم عصبانی نیستیم، ما اماده هستیم این برای تیم های دیگر که همیشه بازی کردند تصمیم عادلانه ای نیست، بهانه ای نیست با این حال و ما به مصاف برابر ناپولی در روزهای اتی می اندیشیم.

 

میلان مانند یووه کونته

 

نمی دانم که ایا با یووه ما در زمان کونته شباهت دارد یا نه، اما من در بازیکنان روحیه بزرگی می بینم که به دنبال کسب نتایج هستند، با این روحیه می توانیم تصور کنیم که می توانیم به نتایج بزرگی دست یابیم. همه تیم با هم تمرین می کند، با هم برای رسیدن به هدف می جنگد و نمی خواهند که شکست بخورند چون هدف بزرگی دارند و این برای رسیدن به ان هدف بسیار مهم است.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: