پیرلو: انتظار گلزنی دیبالا را داشتم

پیرلو: انتظار گلزنی دیبالا را داشتم

یوونتوس تصمیم گرفته سال را به خوبی شروع و به بهترین نحوه ممکن به پایان برساند و برای رسیدن به این هدف باید ابتدا در نخستین دیدار خود در سال جدید میلادی برابر اودینزه به برتری می رسید.

 

شاگردان آندره آ پیرلو در دیدار امشب مقابل اودینزه به برتری پرگل چهار بر یک دست یافتند و مربی در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:

 

بهترین فرم یووه نبود، از یک شکست ناخوشایند برابر فیورنتینا راهی این بازی شده بودیم و کمی از رسیدن به فرم نگران بودیم. حریف به خوبی بازی می کرد به ویژه در نیمه نخست، به عمق حمله می کرد اما ما در نیمه دوم بهتر شدیم و هر چه از بازی گذشت بر بازی تسلط پیدا کردیم.

 

اما دیبالا

 

به گلزنی دیبالا امیدوار بودم، ما به او نیاز داریم و او نیز به ما، در این هفته به خوبی تمرین کردیم و او نیز به خوبی نشان داده بود که به فرم ایده ال نزدیک ترشده، از نظر فیزیکی کاملا اماده است و باید کمی برروی ذهن و تمرکز خود دقت کند. او را در زمین نگه داشتم و فکر می کردم که می تواند این گل را بزند، شایسته این گل بود.

 

کیه زا

 

زمانی که دفاع می کنیم باید درمیانه بماند، باید در بازپس گیری توپ کسی باشد و از انها استفاده کند، در حمله بسیار خوب است، در ابتدای بازی از تیم راضی نبودم اما اهسته اهسته تیم خود را یافت. کمی در حمله تاخیر داشتیم، توپ را به عقب پاس می دادیم و فرصت خلق موقعیت را کمی از دست دادیم. اما امید و خواسته ما برای پیروزی کاملا دیده می شد و باید در ادامه با صبر به اهداف و برنامه های مان فکر می کردیم و پیش می رفتیم. می دانستیم که با چنین رقیب و دیداری روبرو میشویم، در این بازی تیم خوبی بودیم. اما رمزی زمانی که در شرایط خوبی ست بازیکن بسیار باهوش و موثری ست، به هر حال بازیکنان هر از گاهی به استراحت نیاز دارند اما امروز او خوب بود.

 

نقل و انتقالات

 

بعد از دیدار پایانی سال در مورد انچه که می خواهیم صحبت شد، ابتدا مشکلات را بررسی کردیم، بازیکنان نیز از مسائل و ایده های خود گفتند. باید به کار و برنامه خودمان ایمان داشته باشیم، می خواهیم به نتیجه دلخواه برسیم و اگر کم و کاستی ای داشتیم باید بدانیم مشکلامان چیست. با مدیران در این خصوص صحبت کردم و انها می دانند که چه باید انجام شود. می دانیم که در ماه ژانویه جذب یک بازیکن خوب سخت است اما تلاش مان را می کنیم. بازیکن ایده ال در حال حاضر وجود ندارد. شاید برخی بازیکنان برای مان مفید باشند اما پاراتیچی در این خصوص بهتر عمل می کند تا من. امیدوارم که در روزهای اینده حرکتی انجام شود.

 

میلان

 

در صدر است و من انتظارش را داشتم، از سال گذشته این تیم را دنبال کردم و می دانستم که موفق خواهند بود. مربی خوبی دارند که به خوبی در حال کار کردن است و بسیار شایسته نشان داده اند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: