کوادرادو: بستن بازوبند کاپیتانی افتخار بزرگی ست

کوادرادو: بستن بازوبند کاپیتانی افتخار بزرگی ست

خوان کوادرادو، کاپیتان امشب یووه در دیدار برابر کالیاری با ابراز خوشحالی از بستن بازوبند کاپیتانی یووه در اظهار نظری گفت:

 

از نحوه بازی مان راضی هستیم، همیشه بعد از یک وقفه کوتاه شروع سخت است اما امروز نشان دادیم که تیمی هستیم که در پی برطرف کردن اشکالات بودیم و حالا به خوبی به نتایجی که می خواهیم دست می یابیم. امروز خیلی خوب نشان دادیم که انگیزه و برنامه مان برای دیدار چیست، حمله کردیم و رقیب را تحت فشار قرار دادیم به این شکل گرفتن توپ و بازی کردن بسیار اسان تر است، همان طور که مربی مان می خواهد، به خوبی بازی کردیم و از بازی مان لذت بردیم. فکر می کنم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما مهم نتیجه است.

 

پیرلو

 

او از ما می خواهد که با توپ به خوبی بازی کنیم و تحت فشار قرار دادن رقبا پیش رویم و در پایان توپ را به مهاجمین بسپاریم. باید با حوصله این کار را انجام دهیم ما یک تیم در حال نو شدن و دوباره ساخته شدن هستیم و بازیکنان جدیدی نیز به ما اضافه شدند که کمی زمان نیاز داشتیم تا هماهنگ شویم و با مدل مربی اشنا شویم. ما امروز خوب بازی کردیم و به نتیجه رسیدیم؛ همه بازی ها مانند فینال هستند و باید همیشه به برتری در ان فکر کرد و به ایستادن در جایگاه نخست.

 

و کاپیتانی

 

این یک افتخار بسیار بزرگ برای من از زمانی ست که اینجا هستم، اینجا خانه من است. می کوشم تا نهایت تلاشم را برای یووه انجام دهم چه در زمین و چه خارج زمین. در یووه بازیکن بسیار بزرگی هستند که شایستگی بستن بازوبند کاپیتانی را دارند حتی اگر هنوز آن را به بازو بسته باشند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: