پیرلو: همان یووه ای که سالها بودیم خواهیم شد

پیرلو: همان یووه ای که سالها بودیم خواهیم شد

یوونتوس آندره آ پیرلو این هفته باید برابر کالیاری صف آرایی کند، مربی بیانکونری تاکید کرد که او و شاگردانش می دانند که برای ده بازی آینده پیش از نیم فصل زمستانی باید در تمام دیدارها برنده از میدان خارج شوند.

 

بازی فردا بازی مهمی برای ما خواهد بود، بعد از دیدارهای ملی به میدان می رویم اما این وقفه نباید ما را از مسیر دور کند، از حالا باید مسیر راه قهرمانی ما شروع شود. زمان ابتدایی و بازسازی به پایان رسیده و حالا باید خودمان را نشان دهیم، از فردا تا ژانویه ده بازی داریم که هر یک از این دیدارها حکم فینال را دارد، فردا می خواهیم تغییر در روند تیم را ببینم، تیمی با روحیه و جنگنده ای تازه و متفاوت با نمایشی قدرتمند.

 

اما رقیب

 

تیمی ست که به نظر خیلی خوب تمرین داده شده و مربی بسیار عالی ای دارد، دی فرانچسکو قدرت و انگیزه زیادی را برای این تیم اورده، بازیکنان خوبی در خط هافبک و حمله این تیم هستند که تجربه خوبی نیز دارند. بازی مهم و سختی خواهد بود اما ما باید همیشه به خودمان توجه کنیم و برای رسیدن به پیروزی تلاش مان را انجام دهیم. همان طور که گفتم می خواهم تیمی را در زمین مشاهده کنم که به هر طریقی به دنبال رسیدن به نتیجه و پیروزی ست. باید همیشه تشنه پیروزی باشیم در تمام نود دقیقه بازی و به هیچ عنوان در هیچ دقیقه ای این خواسته از یادمان نرود، این یووه ای ست که تمام این سالها بوده.

 

اما دلیخت و ساندرو

 

هر دو در شرایط خوبی هستند، دلیخت مدتی ست که تمرین می کند و باید منتظر اتمام جلسات فیزیوتراپی او می بودیم اما حالا اماده بازی کردن است اما ساندرو تنها در اخرین هفته با ما تمرین کرد هنوز برای کسب امادگی برای بازی زمان نیاز دارد.

 

امادگی ابتدایی

 

امیدوارم که این شرایط و زمان امادگی و بازسازی تیم تمام شده باشد، من فرصت این را باید داشته باشم که بتوانم برروی برنامه ها با بازیکنانم صحبت کنم و تغییرات تاکتیکی را با انها در میان بگذارم، حالا خوشحالم که بازی های ابتدایی که باید انجام میشد تا هماهنگی صورت می گرفت انجام شده، همیشه تغییرات در راه هستند باید پرانرژی و باانگیزه بازی کنیم و راه هایی برای تغییر و رسیدن به نتیجه.

 

بازی بدون تماشاگر

 

خب فضا تغییر کرده دیگر ترس و هراسی از بازی کردن در یک ورزشگاه کوچک و یا در یک استادیوم بزرگ و خاص وجود ندارد، حالا دنبال جایی هستی که کمی فشار حضور تماشاگر و هیجان ان را احساس کنی، باید به شرایط متعادلی دست یافت اما حالا دوره ای ست که باید بپذیریم، عادت کردیم برای اینگونه بازی کردن. در رم خوب بازی کردیم اما افسوس برای اخرین دقایق که نتوانستیم بازی را نگه داریم، زمانی که در این گونه شرایط هستی مهم این است که بتوانی از ذهن ات به خوبی استفاده کنی و لازم است که تا اخرین دقیقه بازی کنی و برای حفظ نتیجه تلاش کنی ما باید این ذهنیت را برای ادامه راه پیشروی و پیشرفت مان داشته باشیم.

 

موراتا

 

بازیکن قدرتمندی ست، به همین دلیل نیز او را خریداری کردیم، او اعتماد و انگیزه خود را دوباره به دست اورد، مسائلی که کمی از او در لندن و حتی در اتلتیکو دور شد بودند، می دانستیم که ارزشش را دارد و حالا تلاش خواهیم کرد که او را نزد خود نگه داریم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: