خصلت برتری جویی مان از دست رفته!

خصلت برتری جویی مان از دست رفته!

یک بازی نسبتا خوب از یووه اما یک تساوی دلسرد کننده در دقیقه پایانی بازی، اندره آ پیرلو معتقد است که باید تا پایان بازی از نتیجه مراقبت می کردند.

 

بازی خوبی انجام دادیم اما به دروازه حریف شوتی نزدیم، باید بیشتر مراقب نتیجه و عملکرد بازی در طول دیدار باشیم، باید مراقب تمام جزئیات باشیم، در دقایق پایانی زیاد دقت نکردیم برای بازی راضی هستیم اما برای نتیجه نه. همیشه ان چیزی که در ذهن هست و امادگی ذهنی اهمیت بالایی دارد، باید برای بازی از این ویـژگی برخوردار بود باید بدانیم در هر بازی چه می خواهیم، باید بازی را در ذهن مان به تصویر بکشیم و بتوانیم پیش رویم. باید بازی را مدیریت کرد، اگر این گونه نشود نتیجه به درستی به دست نمی اید، بچه ها تمام تلاش شان را در این بازی کردن حیف برای نتیجه ای که در پایان به دست امد، شایستگی بیشتری داشتیم.

 

اما به نظر میرسد عامل مهمی در یووه از میان رفته و ان حس خشم و نشان دادن

 

نوعی از برتری جویی است

 

خصلتی که یووه داشت از میان رفته، ما تیمی بودیم که هیچ رحمی به رقیب نداشتیم، این از دست رفته، برای رسیدن به نتیجه به آن نیاز داریم، برای قهرمانی نباید هرگز ضعیف ظاهر شویم نباید احساس ضعف کنیم و نباید به رقیب این احساس را بدهیم که میل به برتری جویی نداریم. خوب بازی کردیم اما در 15 دقیقه پایانی واقعا خوب ظاهر نشدیم، باید راه حل را پیدا کنیم. اما رونالدو، او بازیکن تعیین کننده ای ست، همیشه نیز اینگونه بوده، مهاجمان ما عملکرد خوبی دارند، هر کس بازی می کند خوب عمل می کند با این حال در این بازی کاستی هایی داشتیم. همیشه گفته ام زمانی که خوب عمل کنی می توانی پیروز شوی و زمانی که مرتکب اشتباه می شوی نتیجه از دست می رود. کوادرادو امروز خوب بازی کرد اما برای به نتیجه رسیدن نیاز است که بیشتر از این تلاش کنی. همیشه در تلاشیم، در تمرین به بهتر شدن فکر می کنیم، هر بازی به ایده و برنامه ای بستگی دارد که با ان وارد زمین می شویم، متاسفانه هر بازی بازیکنی در اختیار نداریم و باعث برهم خوردن برنامه میشود. کیه زا نتوانست بازی کند، کیه لینی مصدوم بود، دلیخت و ساندرو نیز همین طور. البته این بهانه نیست، هر بازی برای ما مهم است و باید برنده شویم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: