کنفرانس خبری سرمربی یوونتوس بعد از پیروزی مقابل اسپزیا

کنفرانس خبری سرمربی یوونتوس بعد از پیروزی مقابل اسپزیا

اندره آ پیرلو، مربی بیانکونری پس از پیروزی چهار بر یک تیمش برابر اسپتزیا در رقابت های سری آ تاکید کرد که تیم یووه در حال حاضر در امادگی کامل نیست اما به خوبی پیشرفت کرده و از نمایش شاگردانش در این بازی راضی ست.

 

بازی خوبی انجام دادیم، باید همیشه در نیمه نخست این طور بازی کنیم، زمانی که بازی را از ابتدا نمی بندی این فرصت را برای حمله به حریف می دهی، در نیمه دوم نیز خوب بودیم، بازی را خوب شروع کردیم و رونالدو نیز به ما کمک زیادی کرد.

 

وی افزود:

 

نسبت به بازی رقیب باید سیستم را انتخاب می کردیم، آرتور برای اینکه رقیب سه هافبک داشت کافی بود، بازی خوبی بود همچنان دیبالا نیز خوب بود، در حال بازگشت و امادگی ست و ما نیز منتظر او هستیم.

 

پیرلو ادامه داد:

 

کریستیانو بعد از 20 روز دوری برگشت و دیبالا نیز در حال رسیدن به امادگی کامل است، باید منتظر بمانیم و بعد تصمیم بگیریم با کدام سیستم بهتر خواهیم بود.

 

در بخش بعدی گفت:

 

ما همیشه با چهار مدافع بازی می کنیم، زمانی که حمله می کنیم به کمک بازیکنان کناری امید داریم و به این برنامه توجه می کنیم. در حال حاضر این بازیکنان را در اختیار داشتم، زمانی که سایرین نیزدر دسترس باشند می بینیم چطور خواهد شد.

 

پیرلو در ادامه افزود:

 

باید خوب و قدرتمند باشیم، زمانی که دفاع می کنیم باید همبستگی و فشردگی لامز را داشته باشیم. باید میان خطوط هماهنگی لازم وجود داشته باشد، باید سرعت و در عین حال قدرت زیادی برای پیشبرد اهداف مان در بازی را داشته باشیم. در حال پیشرفت هستیم و خوب تمرین می کنیم، باید کمی در خصوص هماهنگی سیستم و تاکتیک تیمی کار کنیم.

 

سرمربی یووه در پایان گفت:

 

در حال حاضر در 60 تا 70 درصد امادگی هستیم، هنوز برخی بازیکنان را در اختیار نداریم و من به دنبال راه حلی هستم. باید بازیکنانی که سرعت زیادی دارند را در سه خط داشته باشیم، باید در پرتاب توپ و ارسال های بلند نیز خوب ظاهر شویم، ارسال هایی از عمق می تواند در سیستم ما کارایی داشته باشد. در خط حمله نیز بازیکنان باید در فضای ازاد برای عملکرد بهتر باشند و این فرصت را برای انان باید خلق کنیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: