پیرلو: به زمان نیاز داریم

پیرلو: به زمان نیاز داریم

مطمئنا کروتونه نمی توانست حریف اسانی باشد اما یقینا رقیب بزرگی نیز نبود، با این حال یووه تنها یک امتیاز را از این دیدار به دست اورد و اندره آ پیرلو در پایان بازی گفت:

 

هنوز به زمان نیاز داریم، در دقایقی از بازی با اخراج بازیکن مان ده نفره بودیم و نیاز به فداکاری و تلاش بیشتری داشتیم، تیم جوانانی داریم و باید بیشتر تلاش کنیم و البته کار زیادی پیش روی مان است، در این ماه ها کم تمرین کردیم البته این به شرایط موجود بستگی داشت. باید جوانان بازی کنند تا تجربه به دست بیاورند و بازیکنانی نیز در اختیار نداشتیم. در این تیم جوانانی را در اختیار داریم که از کیفیت و تکنیک خوبی برخوردارند تیم ما در حال ساخته شدن است و به زمان بیشتری نیاز داریم، در حال حاضر تیم خوب است بازیکنان نیاز دارند که ترکیب قرار گیرند و در عین حال با اشتباه کردن درست می گیرند و به این ترتیب بخشی از ترکیب و جامعه ما می شوند. در فاز دفاعی بازیکنان به تازگی از تیم ملی بازگشتند و دیروز نخستین جلسه تمرینی ای بود که همگی با هم برگزار کردیم. با بودن کیه زا و مورتا در حمله خوب هستیم. از سمت راست حملات و حرکات ما کمی دچار اشتباه شد و مشکلاتی داشتیم و در عین حال به رقیب فرصت دادیم، برای یک ساعت تیم خوب بود اما با اخراج کیه زا با تغییراتی روبرو شدیم، زمان شدیدا به ما کمک می کند و با کار و تمرین کردن همه بازیکنان در کنار هم می توانیم به ریتم دلخواه دست یابیم.

 

کولوسوسکی

 

او باید فضا برای بازی کردن پیدا کند، باید در مرکز و یا کمی مایل به چپ بازی کند اما بستگی به موقعیت هم تیمی هایش نیز هست، با کیه زا خوب بازی می کنند به هر حال بازیکنان تازه نیاز به زمان بیشتری دارند. هدف ما مبارزه و تلاش برای رسیدن به تمام اهداف مان است، باید امتیازها را به دست بیاوریم، در حال حاضر چند امتیاز را از دست دادیم اما برای رسیدن به جایگاه دلخواه و شرایط ایده ال انگیزه داریم و بسیار جدی به این مسئله فکر می کنیم.

 

آرتور

 

او خصوصیات و ویژگی های فوتبال اسپانیا را دارد، فوتبال او با بازی و پاس کاری های کوتاه همراه است، خیلی با توپ بازی می کند باید کمی سرعت اش را بیشتر کند، بازی و نمایش او با این حال بد نبود.

 

دیبالا

 

روز گذشته ده دقیقه ای تمرین کرد، با مبارزه با ویروس و شرایطی اسیب دیدگی ای که داشت این روزها خوب است، برای حضور در این بازی این فرصت را پیدا نکرد با چند دقیقه تمرین برای حضور در یک بازی مهره ایده الی نبود.

 

رونالدو

 

حالش خوب است اما متاسفانه در خانه است، مهم این است که حالش خوب است.

 

بوفون

 

همیشه بهترین او به شما اعتماد به نفس می دهد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: