پیرلو: یک گام به عقب برگشتیم

پیرلو: یک گام به عقب برگشتیم

نمی توانست نتیجه خوبی در شروع کار یک مربی جوان در یووه در مصاف با حریفی مطرح باشد، با این حال این تساوی و تک امتیازی که در خانه رقیب به دست امد نیز نمی تواند نتیجه بسیار بدی برای او باشد. اندره آ پیرلو در کنفرانس خبری پس از بازی گفت:

 

یک گام به عقب برگشتیم اما تیمی در حال ساخت و تلاش برای رسیدن به هماهنگی هستیم، زمان زیادی برای امتحان تمام شرایط و راه حل ها نداشتیم زیرا بازی های پیش فصل زیادی برگزار نشد و حالا این بازی های ابتدایی مانند ازمونی برای دیدن و شناخت کامل ترکیب و سیستم ماست. در این دو هفته برابر دو تیم با سیستم های متفاوت بازی کردیم، امروز بازی اسانی نبود، ده نفره شدیم و برخی بازیکنان را در اختیار نداشتیم، باید خاطر نشان کنم که آرتور شش ماه است که بازی نکرده و از زمانی که دنیا با کووید مبارزه اش را شروع کرد او دیگر با بارسا بازی نکرد. بنتانکور در حال پیشرفت است اما از یک اسیب دیدگی برگشته و حالا باید بیشتر تلاش کند برای من همه بازیکنان مهم هستند. می دانستیم که رم با مهاجمین زیادی به بازی خواهد امد و بازی هجومی ای را ارائه خواهد کرد، خب همه چیز در این بازی خوب پیش نرفت ما برابر تیمی بازی کردیم که بسیار جنگنده بود و دقایق زیادی از بازی را ده نفره بودیم برخی از بازیکنان ما هنوز با این لیگ اشنایی کامل ندارند اما در حال هماهنگی هستیم.

 

وی افزود:

 

موراتا دو روز پیش به ما پیوست و ارتور هم در حال سازگار شدن با شرایط است با این حال خوب ظاهر شد و می داند که باید بهتر شود. در این بازی دچار اشتباهاتی شدیم و کم تحرک بودیم برای بازی های بعدی نیاز است که بیشتر تلاش کنیم، بیشتر بازی را در گردش در بیاوریم و برای حمله توپ را در دست داشته باشیم و بهتر از امروز ظاهر شویم. این مسائلی ست که می دانیم و می توانیم بهتر و کامل تر شویم. بازیکنان خوش تکنیک زیادی داریم و تا پایان رقابت خواهیم کرد. به شاگردانم گفته ام تعویض ها می تواند بسیار مهم و تاثیرگذار باشند.

 

و اما رونالدو

 

این مهم است که مانند امروز گلزنی کند و برای تیم بسیار موثر بازی کرد. او بازیکن فوق العاده ای ست.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: