پیرلو: می دانم چه ایده هایی دارم و چطور آنها را به بازیکنانم منتقل کنم

پیرلو: می دانم چه ایده هایی دارم و چطور آنها را به بازیکنانم منتقل کنم

یوونتوس پیرلو در دومین مصاف رسمی خود به دیدار رقیبی سرسخت خواهد رفت و اندره ا پیرلو در کنفرانس خبری پیش از دیدار مهم برابر رم تاکید کرد که پیش از این به تنهایی در زمین می بایست تصمیم می گرفت اما حالا انچه که می داند را باید در ذهن شاگردانش حکاکی کند و با دانستن این مسئله که می داند چه می خواهد و چطور می تواند این اندیشه را در ذهن بازیکنانش منتقل کند، راهی یووه شده است.

 

این هفته منتظر مهاجم مرکزی بودم، زمان کمی برای تمرین و هماهنگی داشتیم اما در ذهنم می دانم که چه برنامه هایی داریم و چه می خواهیم، بنابر این می دانم که چه به شاگردانم بگویم و از انها چه بخواهم و شاگردانم نیز به بهترین شکل ممکن تلاش خواهند کرد تا برنامه های تیمی در زمین نقش بسته شود.

 

دیبالا

 

این هفته با ما تمرین کرد باید ببینیم شرایط اش برای امروز و بعد بازی فردا چطور است. بعد از ظهر امروز تصمیم می گیریم که ایا با ما خواهد امد یا در اینجا به تمرین ادامه خواهد داد.

 

سیستم بازی

 

این بستگی به شرایط شاگردانم و سیستم بازی رم دارد، من برای برابر رم به بهترین شاگردانم و نحوه نمایش انها فکر خواهم کرد و تصمیم نهایی را خواهم گرفت. در این روزها به هماهنگی تیم بیشتر فکر کردم و به نتیجه گیری و اینکه چطور بازیکنانم برای بازی فردا در بهترین شرایط باشند فکر کردم.

 

موراتا

 

مدت زیادی ست که او میشناسیم، شانس این را داشتم که با او هم تیمی باشم، به خاطر خصوصیات اش دنبال او رفتیم، به خوبی حمله می کند و در بازی تیمی و انفرادی به عنوان یک مهاجم به خوبی می داند که چطور بازی کند و در عین حال کمک زیاد به هم تیمی هایش می کند. هرگز انتخاب سوم ما نبود از نظر تکنیکی و تاکتیکی بازیکنی ست که ما به دنبال آن بودیم.

 

پلگرینی

 

صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که فرستادن او در این شرایط بهتر است، بازی چندانی نکرده بود و حالا می تواند در شرایطی که بیشتر بازی کند تجربه بیشتری کسب کند. اما دشیلیو از هفته اینده در دسترس خواهد بود.

 

اسکودتو

 

همه چیز از نقطه صفر شروع میشود و ما دوباره اماده شدیم و برای اسکودتوی بعدی اماده می شویم اما در حال حاضر اسکودتو هدف ماست و ما برای رسیدن به ان باید از صفر مبارزه کنیم و بهترین باشیم.

 

نقل و انتقالات

 

انتظار چیزی را نداشتم اما هنوز فرصت هست و باید منتظر روزهای اینده باشیم.

 

خدیرا

 

با او صحبت کردیم و به دنبال راه حلی بودیم و امیدواریم در روزهای اتی بهترین راه حل را دریابیم که برای هر دو طرف مناسب و درست باشد.

 

آرتور

 

هفته خوبی بود، از لیگ مهمی به اینجا امده و البته از یک تیم متفاوت، به زمان نیاز دارد کهه با تاکتیک و سطح رقابت های ایتالیا همخوانی پیدا کند اما از نظر فیزیکی در امادگی خوبی به سر میبرد و باید ببینیم فردا و یا در دیدارهای بعدی چطور ظاهر خواهد شد.

 

داگلاس و برناردسکی

 

دو بازیکن وینگر ما هستند و می توانند به خط حمله ما کمک زیادی کنند و در این فصل در پست تخصوصی خود بازی کنند. فده خصوصیات زیادی دارد و می تواند همان پستی که در تخصص اوست امسال بازی کنند، او را نمی بینم اما با او صحبت کردم و او نیز کاملا موافق برنامه ای ست که دارم. فرم بازی ما تغییر نمی کند برای بازیکنان پستی که در تخصص انهاست در نظر گرفته خواهد شد.

 

ژکو

 

یک خطر بزرگ خواهد بود، یک مهاجم خطرناک و بازیکن بزرگی که شایسته تحسین است. می توانست مهاجم یووه باشد اما همچنان بازیکن بزرگی خواهد بود که به عنوان حریف پیش روی ما قرار خواهد گرفت.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: