پیرلو : نمی گذارم تفاوتی میان یووه من و یووه گذشته دیده شود

پیرلو : نمی گذارم تفاوتی میان یووه من و یووه گذشته دیده شود

خیلی زود به فصل جدید می رسیم به فصلی که برای یوونتوسی ها اهمیت زیادی دارد و این گروه منتظر مشاهده تغییراتی هستند که انتظارش را داشته اند، هر چند که هنوز مهره های دلخواهی که از خریدشان صحبت می شد در تیم دیده نمیشوند. با این حال حضور اندره آ پیرلو به عنوان مربی روی نیمکت بیانکونری نکته مثبتی ست که می توان به ان اشاره کرد و حالا این مربی جوان در نخستین کنفرانس خبری در دیدار رسمی حاضر شد و تاکید کرد که هنوز منتظر خرید مهاجم مورد نظراش است.

 

اینجا هستم، حالم خوب است و مهم این است که همگی خوب هستیم و می خواهیم شروع خوبی از فردا داشته باشیم. هفته مهمی را پشت سر گذاشتیم، خوب تمرین کردیم و به اندازه کافی اماده هستیم تا فردا در یک بازی رسمی به میدان رویم. می دانیم که دیبالا و دلیخت اسیب دیدگی دارند اما دیبالا اهسته اهسته به گروه اضافه شد و دلیخت همچنان باید مدتی دور باشد. برای بازی فردا سیستم و برنامه هایی را در بازی نووارا امتحان کردیم و برای حل برخی مشکلات و بهتر شدن یک هفته تمرینات را پشت سر گذاشتیم اما خب در حال حاضر ساندرو نیز در دسترس نیست و برای این چند گزینه داریم که فردا تصمیم نهایی را می گیریم.

 

مهاجمین

 

همان طور که پیش از این گفتم در این هفته منتظر گزینه ای از میان تمام گزینه های مورد نظر در بازار نقل و انتقالات بودیم اما همچنان زمان زیادی باقی ست، چند مشکل وجود دارد چه در تیم و چه برای بازیکنانی که در نظر داشتیم و داریم. اما ما خیلی جدی و باهدف پیش میرویم و از بازیکنانی که در حال حاضر در اختیار داریم خشنود هستیم اما برای اینده امیدواریم که انچه که می خواهیم را در کنار خود ببینیم اما تاکید دارم عجله ای نداریم.

 

ایگوایین و خدیرا

 

در مورد پیپیتا بارها نوشته شد که توسط ما از لیست به بیرون انداخته شد اما متاسفانه این راهی بود که هم بازیکن هم باشگاه به ان رسیده بودند. او از تمایلش برای رفتن به ما گفته بود و می خواست به یک لیگ متفاوت از ایتالیا و اروپا برود و به این ترتیب با توافقی که به دست امد به این نتیجه رسیدیم. اما خدیرا در حال بازگشت از شرایط اسیب دیدگی ست هنوز به امادگی کامل نرسیده که در اختیار تیم باشد و زمانی که امادگی بازگشت به دست اورد خواهیم دید که شرایط اش چگونه خواهد بود.

 

تمرین و تلاش

 

مشکل زیاد و یا خاصی نداریم، به هر حال نگرانی هایی وجود دارد اما شرایط تیم خوب است و با چند دیدار دوستانه توانستیم شرایط را تا حدود زیادی دریابم. خب باید بگویم که همه تیم ها در یک سطح با مشکلاتی روبرو هستند و برخی بازیکنان نیز در تیم های ملی بازی کردند اما یک هفته ای هست که همه تیم در کنار هم تمرین داشتیم فصل متفاوتی نسبت به تمام سال های قبل پیش روی همه تیم هاست و حالا در فاصله زمانی اندک باید بازی های زیادی انجام دهیم باید برای این امر مهم اماده باشیم.

 

یووه و گذشته تو

 

شکی نداریم، شوخی های زیادی شده و می شنوم اما من از آن یووه هستم و من یک یوونتوسی هستم، با یک تیم قهرمان با بازیکنان بزرگ تمرین می کنم و این برای من اعتبار زیادی دارد. مطمئن هستم و می دانم که در چه فضای مهمی کار می کنم، حالا لیگ شروع میشود و بازی های واقعی مهم در راه هستند و این اعتبار و ارزش بسیار زیادی ست که من با یک تیم به این بزرگی در حال کار کردن هستم.

 

بازیکنان تازه خریداری شده

 

خوشبختانه بازیکنی نظیر کولوسفسکی هستند که پیش از این بازی درلیگ ایتالیا را تجربه کردند و در ذهن می دانند که در چه لیگی بازی می کنند تنها ارتور متفاوت است که او نیز در زمان بسیار اندکی خود را با این بازی ها هماهنگ می کند به خوبی به فرم بازی ها اشناست. اینجا هستیم که تمام تلاش مان را برای یووه انجام دهیم و در تمام بازی ها با تمام قدرت حاضر باشیم.

 

گذشته یووه

 

من اینجا هستم که نگذارم تفاوتی میان یووه من با یووه ای که سال های پرشکوه گذشته را داشته دیده شود. من ایده های خودم را دارم و ساری ایده های خود را، در خیلی از مسائل مهم هم عقیده ای وجود دارد اما من ایده هایم را با روش خودم پیش خواهم بود و فوتبال خودم را دارم. من بارها گفته ام فوتبال و سیستم من تهاجمی ست باید صاحب توپ و میدان باشیم درست مانند انچه که ساری در نظر داشت. تفاوت زیادی در این بخش با یووه ساری نیست اما این دو فرهنگ و سیستم متفاوت خواهد بود. خوشبختانه چیزی باعث تغییر من نشده، من همیشه این طور بودم چه زمانی که بازیکن بودم و حالا که با هم تیمی های سابق ام در اینجا هستم می بینم که همیشه در مورد من به خوبی صحبت می شود، این طبیعی ست که برخی حرف ها زده شود اما من تغییرنکرده ام. در مورد انچه که انجام می دهم مطئن هستم و در مورد انچه که پیش خواهد امد مهم این است که در ذهن تصور و ایده های شفافی داشته باشیم.

 

سمپدوریا

 

بازی سختی در انتظارمان است، به خوبی رانیری را می شناسم و می دانم که مربی خوبی ست و خیلی خوب کار می کند. بازی دشواری خواهد بود باید به خوبی فضا را در میدان پیدا کنیم، شاید در حمله های اندک شان در حالی که مهاجمین کمی دارند خطرساز باشند و ما باید به خوبی از برگشت این فرصت بهره ببریم. اماده اینگونه رقابتی هستیم. باید صاحت میدان باشیم و به خوبی از فرصت ها و شروع های مجدد استفاده کنیم. در تمرینات می دانیم چه می خواهیم و در این ماه ها به خوبی بر سر سیستم های مان تمرین کردیم.

 

سوارز

 

سخت است، به این دلیل که با دیدن انچه که در نقل و انتقالات در حال روی دادن است و روی داده تا به این لحظه دشواری را می بینیم. با این حال باید منتظر ماند اما دیدن او در یووه حالا دشوار است.

 

سیستم

 

هرگز در خصوص سیستم 3‐3‐4 صحبت نکردم همیشه گفته ام بستگی به بازیکنانی که در دسترس خواهند بود و مدلی که رقیب دارد باید اماده باشیم. می توان با بازیکنان متفاوت سیستم خود را داشته باشیم. بازیکنان متفاوتی خواهیم داشت و مهره هایی که می توانند اینگونه بازی کنند ما در تلاشیم که بتوانیم با داشته های مان بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

رونالدو ― کولوسفسکی

 

این دو هیچ کدام در نقش مهاجمی مرکزی بازی نمی کنند، انها به دنبال بازیکنی خواهند بود که با حرکت بیشتر فرصت گلزنی انان را خلق کند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: