ساری: شش روز برای برطرف کردن نقاط ضعف مان فرصت داریم

ساری: شش روز برای برطرف کردن نقاط ضعف مان فرصت داریم

یوونتوس در آخرین مصاف فصل نیز شکست خورد تا روند نتایج ضعیف این تیم بعد از شروع مجدد فصل تکمیل شود، هر چند که اسکودتوی دیگری به نام یووه ثبت شد. مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:

 

بعد از دیدار برابر لاتزیو ما دانستیم که قهرمانیم، این نتیجه موجب شد که در دیدارهای بعدی انگیزه خود را کمی از دست بدهیم، البته انگیزه نه، بیشتر به خودمان فرصت دادیم تا انرژی بیشتری صرف نکنیم و به دیدار مهم آینده در لیگ قهرمانان بیاندیشیم. هر چند که شاید درست نیست که رقابت را با بی تفاوتی ادامه دادیم اما این اتفاقی ست که می تواند روی دهد. در حال حاضر به قهرمان شدیم و این مهم است.

 

جمعه آینده

 

امیدوارم باران ببارد!

 

بازی جمعه

 

باید این روزهای سیاه و بی انرژی را پایان دهیم، از نظر جسمی باید انرژی و قدرت لازم را داشته باشیم هر چند که بازیکنان باید از نظر ذهنی و البته عصبی هم به شرایط ایده ال برگردند، باید ریکاوری خوبی داشته باشیم و امروز فرصت خوبی بود که بازیکنان توانستند کمی استراحت کنند. باید به ریتم مسابقه برگردیم سخت است که در یک سطح بالا در این شرایط بازی کنیم، بازی سختی ست و باید حتی با انرژی کمی که داریم به تمام قدرت به مصاف رقیب برویم.

 

لیون

 

شب گذشته دیدارهای آنها را ددیم و از فردا در خصوص سیستم و بازی این تیم مطالعه و بررسی خواهم داشت. دیدن 90 دقیقه بازی و مطالعه سه الی چهار ساعته در خصوص لیون، اما می دانم که از نظر فیزیکی در شرایط خوبی هستند و حتی در وقت های اضافی نیز می توانند قبراق باشند. ما باید به خود بیاییم و این خلا و کمبود پتانسیل که در دیدارهای اخیر گریبان گیرش شدیم را کنار بزنیم.

 

گل خوردن

 

در جریان فصل امسال لحظاتی بود که برنامه ها پیش نمی رفت، هر از گاهی برخی مسائل بیشتر به چشم می خورد، اما این مشکل ناگهانی به وجود امد و حالا باید برای فهمیدن دلایل آن بررسی کنیم و در این شش روز بتوانیم ضعف های به وجود امده را اصلاح کنیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: