خشم ساری

خشم ساری

شاید به همان اندازه که هواداران بیانکونری از ساری خشمگین و عصبانی هستند او نیز از شاگردانش خشمگین و ناراضی باشد. هر چند که به نظر میرسد مائوریتزیو ساری، مربی شکست خورده یووه به نحوه برنامه ریزی دیدارهای لیگ برای یوونتوس معترض است. او در سخنان پایان بازی رو به دوربین شبکه اسکای گفت:

 

گل خوردن به آن شکل و در آن دقیقه نگران کننده است نه شکست در چنین دیداری، زیرا در68 ساعت قبل به قهرمانی رسیدیم و این کاملا طبیعی ست که در این دیدار با ذهنی متفاوت از قبل حاضر شویم اما چنین گل خوردن و هیچ واکنشی برای بازگشت نداشتن نگران کننده است. همچنین تعداد گل های خوردمان در این فصل می تواند ما را به فکر بیاندازد؛ باید در ادامه راهی که داریم تبدیل به تیمی شویم که بیشتر مبارزه می کند و جنگندگی بیشتری دارد. در حال حاضر تنها تیمی هستیم که 5 بازی را در 12 روز انجام می دهد و این یک برنامه ریزی اشتباه از سوی مسولین برگزاری کننده لیگ است، به هر ترتیب این بازی نیز تمام شد و باید منتظر بمانیم ببنیم شرایط مان فردا چگونه خواهد بود، در اخرین دیدار این امکان وجود دارد که بازیکنان زیر 23 سال ما به میدان بروند.

 

ساری درباره زوج رونالدو و ایگوایین در خط حمله یووه نیز می گوید:

 

رونالدو یک مهاجم غریزی ست، او خاص و ویژه است در کنار او باید مهاجمی باشد که خود را با حرکات کریس هماهنگ کند. ما امروز موفق به باز کردن دروازه رقیب نشدیم زیرا فاقد خلق فرصت برای رسیدن به دروازه رقیب بودیم. سوال می کنید چرا در زمین همه بازیکنان به دنبال رونالدو هستند، خب این طبیعی ست او از هر لحظات بهترین است، از نظر ذهنی و روانی او کاملا اماده است، زمانی که با او صحبت می کنم انگیزه های بالای او را می بینم، می خواست بازی کند و شرایط خوبی داشت بنبار این انتخاب کردیم که در ترکیب باشد، به خوبی می داند که در چه شرایطی از امادگی جسمی قرار دارد به خوبی خود و جسم و ذهن خود را می شناسد، اما نباید فراموش کنیم که در دیدار امشب ما 9 بازیکن مصدوم را در خانه گذاشتیم و به این بازی امدیم. در شرایط کنونی برای دیدار بر لیون تردیدی ندارم باید ببینم که چه بازیکنی شرایط بازگشت را به دست خواهد اورد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: