بونوچی : زیباترین اسکودتو بود

بونوچی : زیباترین اسکودتو بود

قهرمانی امسال به سختی به دست آمد و لئوناردو بونوچی در حالی که همراه هم تیمی هایش جشن قهرمانی را برگزار می کرد ضمن تاکید به دشواری این فصل گفت:

 

این زیباترین اسکودتویی بود که به دست اوردیم زیرا به دست اوردن آن دشوار بود. و حالا مسیر جدید و دیدگاه تازه ای را شروع کردیم. با مشکلات، تردیدها و اتفاق های مختلفی در این فصل روبرو شدیم اما توانستیم به بهترین شکل ممکن راه خود را ادامه دهیم و آنچه در سه ماه در جهان روی داد بسیار شرایط را سخت کرده بود برای همه دشوار بود و برای ما دشوار تر چون باید خود را دوباره پیدا می کردیم و از نو شروع می کردیم.

 

او در ادامه نیز تاکید کرد که یووه در این فصل به ویژه در دیدارهای پایان تحت فشار بود:

 

هیچ بهانه و سخنی نیست، ما دچار مشکل شدیم و تحت فشار بودیم سختی زیادی در چند بازی گذشته کشدیم و خوب نبودیم اما خیلی تلاش کردیم تا این رضایت از دست نرود و در پایان به باشگاه، هوادارا و کسانی که سه ماه سخت را پشت سر گذاشتند اما همیشه در کنار ما بودند شادی قهرمانی را هدیه کردیم. آنیلی، ندود، پاراتیچی و ساری برای این مجموعه و پیراهن یووه تلاش کردند ما هرگز نمی توانیم عقب بکشیم هر از گاهی دشوار مشکل شدیم و سختی کشیدیم و فشار زیادی را متحل شدیم ما ما یک تیم هستیم و تیم ما متشکل از بازیکنان بزرگی ست و حالا ده روز را برای بازیابی انرژی در نظر می گیریم و بعد به بازی برابر لیون فکر می کنیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: