ساری: می دانیم باید در شرایط سخت راه رسیدن به هدف مان را پیدا کنیم

ساری: می دانیم باید در شرایط سخت راه رسیدن به هدف مان را پیدا کنیم

یووه روزها و هفته های خوشی را پشت سر نمی گذارد اما می داند که برای رسیدن به یک اسکودتوی دیگر چاره ای جز به خود آمدن و بازگشت به پیروزی ندارد.

 

مائوریتزیو ساری، مربی یووه در استانه دیدار فرداشب این تیم برابر سمپدوریا تاکید کرد که در هر بازی به کسب سه امتیاز آن تلاش می کنیم.

 

در هر بازی تلاش می کنیم که امتیازهای ممکن را به خانه بیاوریم تا 2 آگوست باید به هدفی که داریم فکر کنیم و می دانیم که فردا یک فرصت بزرگ داریم و باید برابر آن به میدان رویم. من همیشه به شاگردانم گفته ام که نزدیک شدن به هدف هیچ ارزشی ندارد بلکه رسیدن به آن است که ارزشمند است. در حال حاضر نمی توان به شرایطی که به وجود امده بسنده کرد و مقایسه ای داشت ما هر 72 ساعت بازی می کنیم و فردا صبح برای دیدار در ساعت پایانی آن روز به میدان خواهیم رفت، برای هر دیداری نیاز به یک ریکاوری ست اما در شرایط کنونی این ممکن نیست. هیچ تیمی در سطح کیفی خوبی نیست با این زمان نمی توان انتظار کار و بازی بزرگی داشت. در مجموع کیفیت جسمانی بازیکنان برای تمام تیم ها کم و بیش یکسان است اما در حال حاضر در یووه این سطح امادگی ذهنی بازیکنان است که دچار ضعف شده، برای بازیکنان بازیابی در مدت زمان اندک سخت شده و زمانی که دیداری را از دست می دهیم بازیکنان توان بازیابی آن را به خوبی ندارند و این خود مشکلات دیگری را به همراه می اورد. ما این روزها نظم و هماهنگی خودمان را از دست داده ایم، هر از گاهی عملکردی در تیم صورت می گیرد که نیازی به آن نیست و این خود باعث افت انرژی می شود.

 

اما از او در خصوص پیانیچ سوال می کنند

 

او 46 بازی را انجام داد و در دو بازی اخیر انتخاب متفاوتی داشتیم، برابر تیم هایی که سرعت بیشتری داشتند، پیانیچ خیلی بازی کرد و در حال حاضر بازیکنانی که بیشتر در میدان بودند کمی خسته هستند برای بازی فردا با توجه به بازگشتش در تمرینات گروهی باید ببینیم چطور پیش می رود یا اماده بازی ست یا نه.

 

و اما مصدومین یووه

 

فصل ها متفاوت هستند، امسال یووه مصدومین زیادی داشت و شرایط کمی سخت شد. کیه لینی روز گذشته به گروه برگشت و البته ایگوایین که دیروز تمرین کرد اما باید ببینیم چطور می توانند امادگی حضور در ترکیب را داشته باشند. دشیلیو از هفته آینده اماده خواهد بود.

 

وی در پایان نیز تاکید کرد:

 

در شرایط کنونی باید عوامل بیشتری نسبت به هر فصل عادی دیگر در اختیار داشته باشیم، هر از گاهی رویدادهایی روی می دهند که روند لیگ و نتایج آن را تغییر می دهند و این روند غیرقابل انکار هستند. ما در ماه جولای در حال بازی هستیم و این هرگز در صد سال گذشته صورت نگرفته. ما می توانیم و باید محکم تر و قدرتمندتر بازی کنیم اما در حال حاضر شرایط آن نیست. باید ذهن خود را باز کنیم و بدون تمرکز بر مسائلی که شرایط را از این سخت تر می کند به بازی و نتیجه گرفتن فکر کنیم. در دیدار برابر اودینزه یک اشتباه کردیم اما انگیزه ما کم نشده و در لحظات سخت می دانیم باید راه رسیدن به هدف ما را پیدا کنیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: