ساری و گلایه از خبرنگاران برای توجه بیش از حد به نقل و انتقالات

ساری و گلایه از خبرنگاران برای توجه بیش از حد به نقل و انتقالات

مائوریتزیو ساری، مربی یووه در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر جنوآ به سختی این دیدار اشاره کرد و تاکید داشت که دیدار آسانی نخواهد بود.

 

این تنها برای یووه نخواهد بود و نیست، مبارزه برابر جنوا در این شهر برای همه سخت است، تیمی که به خوبی در خانه بازی می کند و همیشه مصاف برابر این تیم در خانه دشواری های خاص خود را دارد. به این مسئله اگاهیم بو به شاگردانم نیز گوش زد کردم که باید منتظر دیدار سختی باشند اگر تصور کنیم که در مسیر راحتی قدم گذاشتیم اشتباه بزرگی کردیم و خودمان را به دردسر انداختیم. هنوز در مورد اینکه ترکیب اصلی چه بازیکنانی بازی خواهند کرد تصمیم نگرفتم. در حال حاضر باید به بازیکنانی که در اختیار دارم و نوع بازی جنوا فکر کنم. تصمیم به ماست و من در نهایت می دانم که چه بازیکنانی بازی کنند و در طول بازی چه مهره ای را تعویض. با این وجود برای انتخاب و تعویض چندان بازیکن زیادی در اختیار ندارم.

 

پیانیچ

 

فکر می کنم که این تغییر رسمی شده اما او همچنان بازیکن ماست، تا زمانی که برای یووه بازی می کند تمام تلاشش را برای تیم انجام خواهد داد. او یک بازیکن حرفه ای و با کیفیت بالاست و به خوبی شرایط یک فوتبال حرفه ای را می داند. میرالم بسیار باهوش و قدرتمند است و حالا شاید با تمرکز بالاتری بازی کند. به هر حال باید بدانید که او هنوز برای یووه بازی می کند.

 

ایگواین

 

شرایط امادگی او خوب است.

 

امادگی فیزیک تیم

 

یقینا همچنان باید پیشرفت کنیم و تلاش بیشتری در این زمینه داشته باشیم. به هر حال شرایط تغییر کرده و ما نیز در حال تغییر شرایط هستیم. هر از گاهی حتی رفتن به تمرین سخت است چه برسد رقابت کردن اما باید از انچه که داریم استفاده کنیم و نهایت تلاش را برای رسیدن به سطح بالای امادگی داشته باشیم. همه بازیکنان به خوبی تمرین می کنند و از می دانند که در چه موقعیتی قرار داریم.

 

بنتانکور

 

رشد سریعی داشت و از انچه که انتظارش را داشتم قدرتمندتر است. اهسته اهسته به شرایطی دست می یابد که می تواند بیشتر و روان تر و در عین حال موثرتر بازی کند.

 

رمزی

 

او نیز خوب و اماده است. به نظرم مسیر پیشرفت و هماهنگی با تیم را دریافته.

 

خط حمله

 

دیبالا و رونالدو؟ فکر می کنم که می توانند بازی کنند مشکل هر از گاهی روی می دهد و این طبیعی ست که تیم گاهی اوقات در گلزنی دچار مشکل میشود. در عین حال بازگشت ایگوایین نیز مفید است و برای دیدارهای سخت آتی این می تواند برای ما ارزشمند باشد.

 

آرتور

 

اظهار نظر خاصی ندارم. بازیکنانی هستند که برای دو ماه آینده همچنان در اختیار تیم های خود هستند. بهتر است که در این مدت تمرکز خوبی داشته باشند و برای تیمی که بازی می کنند مفید و موثر ظاهر شوند. در خصوص بازار نقل و انتقالات علاقه ای ندارم که صحبت کنم. ما باید برای دو ماه به بازی های بزرگ و مهمی که داریم را در نظر بگیریم. می دانم که برخی از هواداران نیز به این مسئله علاقه دارند اما این تقصیر شماست بیشتر به نقل و انتقالات توجه دارید تا خود فوتبال.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: