ساری: صحبت از نقل و انتقالات برای من جذاب نیست

ساری: صحبت از نقل و انتقالات برای من جذاب نیست

دومین پیروزی پس از آغاز مجدد رقابت های سری آ می تواند نویدبخش نزدیک شدن به شرایط ایده ال و رسیدن به اسکودتوی دیگر برای بانوی پیر ایتالیا باشد. مائوریتزیو ساری، پس از پیروزی پر گل چهار بر صفر تیمش برابر لچه در گفت و گو با شبکه اسکای در خصوص این بازی و نمایش تیمش گفت:

 

از نظر فیزیکی و قدرت بدنی بازیکنان باید بگویم که خوب نبودیم، بازیکنان در شرایط خوبی نبودند و در دقایق نخست بازی کاملا فشار را بر روی بازیکنانم دیدم. اما نکته مثبت این بود که از نظر ذهنی کاملا اماده بودند، انگیزه و روحیه پیروزی را نزد شاگردانم دیدم و این باعث شد که در روند بازی بهبود داشته باشیم و با وجود اینکه با یک تیم بسته روبرو بودیم به حملات ادامه دهیم و در پایان با چهار گل زمین را ترک کنیم. این مسلم است که فاصله کم در برگزاری دیدارها در روند دیدارها تاثیر گذار است و بازیکنان خستگی را بیشتر احساس می کنند اما من بعد از گذشت دقایقی از بازی بازیکنانم راضی شدم. هر چند که می دانم در دقایقی خوب نبودیم و این کاملا طبیعی ست. امروز برنده شدیم و همان طور که در ابتدا تاکید کردم این روند خستگی در بازیکنان وجود دارد اما انچه که امروز بیش از هر چیز دیگر مرا خوشحال کرد و باعث رضایت من شد ذهنیت پیروزی ای بود که بازیکنام داشتند.

 

ایگوایین

 

همان طور که کنفرانس پیش از بازی گفتم، او لحظات سختی را پشت سر گذاشته و در حال حاضر هم در شرایط عالی از نظر شخصی نیست اما انگیزه بالایی دارد و می خواهد تاثیرگذار باشد. او باید بازی می کرد و برمیگشت درست مانند امشب هر چند که واقعا دشوار بود. باید فراموش نکنیم که دوران اسیب دیدگی را نیز پشت سر گذاشت. او در دیدارهای اتی نیز تلاشش را برای موفقیت تیم خواهد کرد.

 

پیانیچ

 

این را نمی دانم که او برای یووه بازی خواهد کرد یا نه. برای من حتی باشگاه نیز وارد مذاکره نشده اما اگر از دی مارتزیو سوال کنید می گوید حتی به من هم تلفن زده. به شما گفته ام که برای من جذاب نیست و فصل نقل انتقالات در سپتامبر شروع خواهد شد. تا پایان آگوست او در کنار ماست و حتی امیدوارم که بیشتر و فصل آینده نیز پیش ما باشد. او یک بازیکن قدرتمند، تمام حرفه ای و باهوش است، زمانی که با یکدیگر صحبت می کنیم به خوبی همه چیز را درک می کند و شرایط را می داند. در حال حاضر چیزی نمی دانم حتی اگر دی مارتزیو چیزی بگوید نگران خواهم شد.

 

دفاع

 

خوب دفاع می کنیم و در شرایط خوبی در خط دفاع هستیم. البته خط هافبک مان نیز هماهنگ تر شده و پیشرفت داشته. بونوچی از ابتدا خوب ظاهر شد، دلیخت آهسته آهسته روند خوبی را شروع کرد و در حال حاضر نیز در سطح خوبی بازی می کند. برای روگانی متاسفم اما خوب تمرین می کند اما تغیر در شرایط کنونی کمی سخت است به ویژه که در حال حاضر مدافعین خوب ظاهر میشوند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: