شاید لیگ تعطیل شود

شاید لیگ تعطیل شود

به نظر میرسد هر لحظه می توانیم انتظار داشته باشیم که مسولین فدراسیون فوتبال ایتالیا و ورزش ایتالیا تصمیم به تعطیلی کامل لیگ در فصل جاری بگیرند.

 

طبق گزارشات رسیده احتمال اینکه دال پینو و تومازی به توافق برسند که لیگ دیگر شروع نشود بسیار زیاد است اما این به این معنا نیست که این گروه به طور صد درصدی موافق اجرای این حکم هستند، بنابراین تلاش ها همچنان برای اخذ یک تصمیم صحیح همچنان ادامه دارد.

 

تصمیم توقف موقت لیگ بیشتر تحت تصمیمات دولت ایتالیا بوده و حالا این بار نیز شاید مسولین فدراسیون فوتبال برای تصمیم نهایی از دولت کمک بگیرند. از سوی دیگر اتحادیه بازیکنان اعلام کرده حاضر با گفتگو با مدیران ورزش کشور و مسولین فدراسیون فوتبال است و به احتمال فراوان هفته اینده جلسه ای با حضور مسولین تمام بخش ها برای تصمیم گیری نهایی برگزار خواهد شد، گفته میشود احتمال حضور مدیران باشگاه ها نیز در این جلسه وجود دارد اما شاید ابتدا مسولین رده بالا در جلسه ای شرکت کرده و در تصمیمات ابتدایی به توافق برسند و بعد در مرحله بعدی با مدیران باشگاه ها نیز جلسه ای برگزار کنند. با این حال سرنوشت شرایط فوتبال ایتالیا با روند مرگ و میر ناشی از ابتلایان ویروس کرونا در این کشور بستگی خواهد داشت.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: