ساری: شاگردانم آنچه که گفته بودم را انجام دادند

ساری: شاگردانم آنچه که گفته بودم را انجام دادند

مربی بیانکونری مائوریتزیو ساری در پایان دیدار و کسب برتری دو بر صفر تیمش برابر برشا گفت:

 

آنچه که باید انجام می دادیم را انجام دادیم، خوب شروع کردیم و از شروع این دیدار راضی هستیم، بعد هم توانستیم بازی را انطور که می خواستیم اداره کنیم و با صبر و حوصله به گل رسیدیم و در ادامه توپ را نیز به خوبی در کنترل داشتیم، بازی را به خوبی بستیم و شاگردانم آن طور که می خواستم بازی کردند.

 

غیبت کریس و بازی دیبالا

 

دیبالا در خط حمله بسیار ازادانه و با سرعت بالا بازی می کند در فاز هجومی کوادرادو نیز توانست برنامه های تیم را پیش ببرد، دیبالا تحرک بسیار زیادی دارد و من از عملکرد این دو کاملا راضی هستم.

 

کیه لینی

 

کیه لینی را دیدم که در کنار من اماده است، احساس کردم که اماده حضور در زمین است. او به من گفت که چقدر برای تیم کمبودش احساس شده و من دقیقا احساس کردم که اماده است، دقیقا از دیروز بود که می گفت اگر در یک ربع پایان بازی تیم دو بر صفر پیش باشد، دوست دارد که بازی کند. این درست است او تقریبا شش ماه دور بود و حالا خوشبختانه در حال بهبود و کسب امادگی است هر چند که کاملا هنوز برای حضور کامل در زمین اماده نشده اما شروع کرده. این طور دیدم که می تواند بازی کند و به او گفتم برو، راهی زمین شو. شرایط کمی پیچیده شده، بازیکنان زیادی را دور از میدان داریم و از طرفی بازیکنان اماده ای داریم. دیبالا مهاجمی ست که تحرک بالایی دارد و می تواند به تیم کمک کند. در عین حال بازیکنانی که می تواند در سیستم های متفاوت بازی کنند. با داگلاس و دکتر تیم صحبت کردیم و در ادامه این گونه تصمیم گرفتیم و برای بازی امروز سیستم را به این شکل در نظر گرفتیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: