کیه لینی : بخش بد ماجرا تمام شد و حالا قسمت سخت آن شروع شده

کیه لینی : بخش بد ماجرا تمام شد و حالا قسمت سخت آن شروع شده

بعد از پنج ماه دوری از میادین به دلیل مصدومیت، عصر امروز جورجو کیه لینی در نیمه دوم دیدار یووه و برشا راهی زمین شد تا خوشحالی هواداران تیم را شاهد باشیم. کاپیتان در گفت و گوی کوتاهی بعد از بازی گفت:

 

بخش بسیار بد ماجرا تمام شد و حالا بخش سخت تر شروع شد، خیلی خوشحالم که آهسته آهسته به تیم برمی گردم، امروز از مربی خیلی ممنونم زیرا به این شوک نیاز داشتم و برایم خوب بود. حالا باید خیلی کار کنم و تلاشم را بیشتر تا به امادگی کامل برسم. می خواهم در این سه ماه پایان به هم تیمی هایم کمک کنم. هم تیمی هایم در حال نمایش قابل قبولی هستند و حالا تجربه من نیز اماده است تا کمکی به تیم باشم. امیدوارم در این هفته ها اهسته اهسته به فرم ایده ال برسم و بتوانم در نتایج تیم موثر باشم، اما واقعا رسیدن به این شرایط و بازگشت به زمین زیباست. شرایط یووه با توجه به جایگاه این تیم خوب است، باید از هم تیمی هایم تشکر کنم که در این پنج ماه و نیم توانسته اند اینگونه کار کنند، این مسئله را می دانستیم که حالا به شرایط سخت رسیدیم و باید تمرکز لازم را داشته باشیم.

 

کاپیتان بیانکونری تاکید کرد که او همواره برای تیم و مربی تلاشش خود را می کند، او به تنهایی به من نیاز ندارد بلکه او به تمام یووه نیاز دارد و این روح تیمی ماست.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: