برای رسیدن به پیروزی باید جنگید،سخت هم جنگید

برای رسیدن به پیروزی باید جنگید،سخت هم جنگید

عملکرد و نتیجه ناامید کننده از یوونتوس در دیدار برابر ورونا، رقیبی که همواره نشان داده در خانه از انگیزه و قدرت زیادی برای رسیدن به برتری و کسب نتیجه ای قابل قبول و رضایت بخش برخوردار است.

 

امشب شاگردان ساری برابر این تیم در کنار از دست دادن سه امتیاز حساس بازی، نمایش ضعیف و بی برنامه ای نیز ارائه کردند تا انتقادات از نحوه عملکرد این تیم بار دیگر شنیده شود.

 

مربی یووه نیز به عملکرد تیمش در دیدارهای خانگی و خارج از خانه در این فصل اشاره کرد و گفت:

 

در شرایط فعلی دیده میشود که در دیدارهای خانگی و خارج از خانه عملکرد و نمایش متفاوتی داریم و نتایج متفاوتی را به دست اوردیم، این مسئله ای ست که در طول هفته گذشته به آن اشاره کردیم و حالا عصر امروز هم شاهدش بودیم. خب خوب نبودیم و از عهده اش برنیامدیم. می دانستیم که بازی سختی پیش روی داریم و می دانستیم که می توانیم در این بازی دچار دردسر شویم، اما در لحظاتی نیز عملکردمان خوب بود، از حریف پیش افتادیم اما نباید اینگونه راحت امتیازات را از دست بدهیم. واقعا خوب نیست که اینگونه مانند گل نخست دروازه مان را باز شده ببینیم، بسیار راحت گل خوردیم اگر می خواهیم که یووه به پیروزی هایش ادامه دهد نمی توانیم این طور از روی اینگونه اشتباهات گل بخوریم و اشتباهات سطحی ای به این شکل داشته باشیم. بدون شک ورونا شایسته بود، با قلب و روحیه ای بالا و برای پیروز شدن بازی کردند و ما شدیدا در فشار قرار دادند و در نهایت نیز موفق از زمین خارج شدند. ما می دانستیم، می دانستیم و می دانستیم که بازی دشواری داریم به ویژه در شروع ها. مهم این بود که از این بازی و این شرایط خارج شویم اما انها بازی ما را به خوبی می دانستند، ما در بازی پیش افتادیم اما بار دیگر خیلی سطحی گل خوردیم و در ادامه بازی بی میلی از خود به نمایش گذاشتیم. این واقعا مسئله ست که باید کنار بگذاریم. ما با ذهنیت قوی و اماده ای راهی زمین میشویم، ذهن ما سرشار از تاکتیک های بازی ست اگر ذهن چنین نباشد نمی تواند از نظر فیزیکی به بازیکن کمک کند و راهنمای او در میدان باشد. اگر ذهنیت صد در صد اماده نباشد از نظر فیزیکی نیز واکنش صد در صدی شاهد نخواهیم بود. این ها به هم وصل هستند ما باید درک کنیم که پیروزی و پیش افتادن در بازی نتیجه پایانی نیست، باید بدانیم که پیروزی آسان نیست و رسیدن به آن سخت است و در سال های متوالی پیروزی برای یووه سخت و سختر می شود. بدیهی ست که نیاز اصلی تیم ما این است که باید همواره تاکید کنیم و به این مسئله بیاندیشیم که برای رسیدن به پیروزی باید جنگید، سخت هم جنگید.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: