ساری و تیمی که در حال پیشرفت است

ساری و تیمی که در حال پیشرفت است

چهره او نشان می دهد که از نتیجه و نمایش شاگردانش در این بازی راضی ست، ساری که همواره تاکید داره تیم اش در حال پیشرفت و قدرتمندتر شدن است در گفت و گو با شبکه اسکای پس از کسب سه امتیاز بازی برابر پارما که از او در خصوص فاصله امتیازی یووه با اینتر سوال کردند گفت:

 

ما قبل از فینال سوپرکوپا، دو سه بازی خوبی انجام داده بودیم، و حتی در مواقعی اشتباهاتی هم داشتیم، از من دلیل اش را سوال نکنید اما در دیدارهایی که برابر تیم قدرتمند لاتزیو داشتیم اشتباه کردیم. ولی این را در پرانتز می گویم زیرا ما در حال رشد و پیشرفت بودیم و حالا در دیدار امشب نمایش خوبی داشتیم و توانستیم نتیجه دلخواه را بگیریم، خب سعی نکردیم بازی بسته ای ارائه دهیم، این فرصت و توان را داشتیم که بازی را ببیندیم. اما طی اغلب بازی ها در دقایق پایانی دچار مشکل شدیم و در دقایق انتهایی فشار را از سوی حریف شاهد بودیم به ویژه که برابر یک تیم خوب با امادگی مناسب که در فرصت هایی که به دست می اورد بسیار خطرناک ظاهر میشد، بازی می کردیم.

 

ساری در خصوص خستگی بازیکنان نیز گفت:

 

باید ببینم کدام بازیکن از بازی چهارشنبه خسته از زمین خارج شده و یا کدام بازیکن در دیدار خسته تر به نظر میرسد، شما به دنبال این هستید اما برای من دیگر اهمیتی ندارد. ما خیلی تغییر می کنیم و تغییرات زیادی در ترکیب مان داریم، من بعد از گرفتن نتیجه دو بر یک در این بازی می خواستم چند بار به بازیکنانم در زمین پیام بفرستم که بازی بسته ای ارائه دهند زیرا انها می توانستند در پایان بازی برای ما خطرساز باشند اما من این کار را نکردم و با اوردن داگلاس کاستا به تجدید قوا و تعادل بازی روی اوردم.

 

پست رمزی و رابیو

 

در خصوص رابیو تنها مشکل این است که در حال حاضر در سمت راست بازی می کند، او توان و کیفیت بالایی دارد و از نظر فیزیکی بسیار اماده است در حال پیشرفت و تثبیت شرایط اش است. اما رمزی در ارسنال در سیستم 1‐3‐2‐4 خیلی راحت بازی می کرد و حالا می توانم بگویم که در یووه هم به ارامش و تثبیت بازی اش دست یافته، هر دو بازیکنانی هستند که از سیستم های متفاوت به اینجا امده اند و زمان نیاز داشتند و این مدت زیادی نیست که همراه یووه تمرین و بازی می کنند به نظر من این دو بازیکن خیلی خوب در حال پیشرفت و گرفتن ریتم بازی در یووه هستند. برای تیم با فرستادن ایگواین به بازی پیام فرستادم باید مراقب باشند و بازی بسته تری را انجام دهند زیرا در غیر این صورت تیم در پنج دقیقه پایانی می تواند شدیدا فشار حریف را احساس کند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: