ساری: اشتباهات باورنکردنی ای روی داد

ساری: اشتباهات باورنکردنی ای روی داد

یوونتوس با تساوی دو بر دو برابر ساسولو، دو امتیاز حساس این بازی را از دست داد، مائوریتزیو ساری، مربی بانوی پیر در اظهارات پایان بازی گفت که تیم اش بازی ضعیف و بدی را انجام نداد اما دچار اشتباهاتی شد.

 

برای سی ثانیه ای با تیم صحبت کردم، بازی بدی نداشتیم، در نیمه نخست چندان زهردار و جنگنده نبودیم به رقیب اجازه دادیم و توپ را از دست دادیم. اما در نیمه دوم خیلی خوب شدیم و بارها فرصت داشتیم و شرایط را برای پیروز شدن مان فراهم کردیم. اما اشتباه ما در نیمه نخست باعث یک بر یک شدن بازی شد. باید بهتر می بودیم و واکنش های بهتری داشتیم. کمی تمرکز خود را از دست دادیم و روح جنگندگی خود را در ان لحظه فراموش کردیم. اما خب دانستیم که باید واکنش نشان دهیم و به خوبی هم موفق به نمایش خوب در نیمه دوم شدیم اگر دقت بیشتری داشتیم در پایان برنده از میدان خارج می شدیم. حریف خوب و هماهنگ بازی می کرد در کنترل توپ خیلی مستحکم و منظم ظاهر شدند و ما را با مشکل روبرو کردند. برای بهبود در روند بازی باید رمزی را به میدان می فرستادم، با دیبالا، ایگواین و رونالدو در خط حمله هم بارها موقعیت گلزنی داشتیم. در نیمه نخست در بازی سازی ضعیف و کند بودیم و خط هافبک ما دچار اشتباهاتی شد، چهار یا پنج بار توانستند به دروازه ما نزدیک شوند و این در حالی بود که هافبک های ما جا مانده بودند و مدافعین هم اشتباه می کردند. در حقیقت در بازی سازی مشکل داشتیم، همیشه بازی سازی و شروع مجدد اسان نیست در این بازی ما موفق نبودیم.

 

و اما رونالدو

 

فکر می کنم که شرایط اش بهتر شده، توان و استحکام بدنی او در حال بازگشت به شرایط گذشته است. احساس می کنم که در مسیر درستی برای بازگشت انرژی قرار گرفته و می تواند در مواقع نیاز همانند همیشه به تیم کمک کند.

 

بوفون

 

وقتی گلی دریافت می شود همیشه اخرین بخش از اشتباهات مورد انالیز قرار می گیرد و شاید مقصر، اما باید گفت که یکسری اشتباهات باورنکردنی در ان لحظه روی داد، توپ را درست در اختیار نمی گیرید به حریف واگذار می کنید و بعد....

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: