ساری: ما باید بدون محاسبه امتیازات، امتیاز بگیریم

ساری: ما باید بدون محاسبه امتیازات، امتیاز بگیریم

او از شاگردان و از تیم اش راضی ست، مائوریتزیو ساری در ابتدای سخنانش پس از پیروزی ارزشمند برابر تورینو تاکید کرد که از این یووه و نمایش از خوشش امده و راضی ست.

 

از یووه خوشم امد، بازی سختی بود و حریف با برنامه و بسیار قاطع راهی زمین شدند، باید انها را کنترل می کردیم و راه های نفوذ شان را می بستیم تا توان تیمی شان را در کنترل خود داشته باشیم. بازی خوبی انجام دادیم، خیلی کاربردی بازی کردیم. زیبا شدن بازی در چنین دیدارهایی مشکل است، شرایط دشوار این بازی دشوار بود، اما خوشحالم از یووه ای که دیدم بسیار راضی هستم، این بازی می توانست ما را دچار دردسر کند.

 

عملکرد برخی از بازیکنان

 

برناردسکی سرعت و پویایی خوبی دارد، او بسیار می دود و در زمین بسیار پویاست، فدریکو می توانست چنین درخشان و خوب نیز نباشد. اما رمزی، خب او امادگی حضور نود دقیقه ای را نداشت، ایگواین از یک استراحت برمیگشت و کمی متفاوت تر از همیشه ظاهر شد. اما دلیخت، خب او خوب شروع نکرد، اما در نیمه دوم نمایش خوبی داشت. الکس ساندرو نیاز به یک استراحت داشت و دشیلیو بهتر شده و پیشرفت داشته و بازی خوبی کرد. اما دلیخت او از لیگ دیگری به ایتالیا امده بود و شرایط کاملا متفاوتی داشت در ان لیگ زیاد تحت فشار نبود اما حالا مجبور است که بیاموزد و خود را با شرایط سخت و تحت فشار قرار گرفتن، بسنجد، امروز بعد از گذشت دقایق نخست، عملکرد خوبی داشت.

 

اسکودتو

 

هفت امتیاز در سه بازی، می دانید ما باید بدون محاسبه امتیازات، امتیاز بگیریم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: