ساری : حتما می خواهند بگویند که من چیزی نمی فهمم

ساری : حتما می خواهند بگویند که من چیزی نمی فهمم

یک پیروزی ارزشمند برای یوونتوس در خانه اینتر در یک نبرد حیثیتی، این نتیجه دلخواه و خوشایندی ست که شاگردان مائوریتزیو ساری توانستند از ان خود کنند.

 

این مربی در پایان بازی در حالی که تاکید می کرد عملکرد تیم نسبت به صعود این تیم به صدر ارزش بیشتری دارد گفت تیم اش شایسته این برتری بود.

 

در حال حاضر سبقت گرفتن از رقیب در جدول چندان اهمیت زیادی ندارد، در حال حاضر عملکرد تیم خیلی ارزشمند است که برای من اهمیت زیادی داشت. تیم پیشرفت قابل توجهی داشته و اهسته اهسته به تیمی تبدیل میشود که می خواهم. تیم ما همیشه برای بردن بازی می کند و انگیزه بازیکنان این تیم تنها پیروز شدن است، با روحیه و رویکردی مثبت وارد زمین شدیم و توانستیم خوب بازی کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم و در نهایت نیز برنده شدیم، شایسته این پیروزی بودیم. تیم قابلیت های زیادی دارد، یووه از بازیکنان باکیفیت و خوش تکنیکی سود می برد و زمانی که فرصتی برای بازیکنان خلق میشود می توان منتظر صحنه های دیدنی ای باشیم.

 

دفاع و مشکلات دلیخت

 

دلیخت بازیکن قدرتمندی ست اما هنوز ایتالیایی به خوبی بلد نیست، برای ان است، او مدت زمان کمی ست که به تیم پیوسته، اما با بازی ما، با نحوه دفاع تیم و فوتبال ما اشناست، این طبیعی ست که کمی مشکل داشته باشد، شرایط و موقعیت بزرگی پیش رویش در همین چند دیدار دیده و برای عادی شدن زمان نیاز دارد. از پتانسیل بالایی برخور دار است، باید با مشکلات روبرو شود و با شرایط سازگاری پیدا کند، تجربه کسب می کند و خب مصدومیت کیه لینی باعث شد خیلی سریع با شرایط بازی در این تیم روبرو شود و به همین دلیل با مشکل روبرو شد، چون در صورت بودن کیه لینی مطمئنا به صورت تدریجی در ترکیب قرار میگرد و شرایط را اهسته اهسته درک می کرد.

 

دیبالا ― ایگواین

 

در ابتدای بازی شرایط و تصمیم اینگونه بود، بعد از گذشت بازی در نیمه دوم متوجه شدم که بازی در حال تغییر است و من برای متعادل شدن بازی و نحوه نمایش تیم ام تصمیم دیگری گرفتم. همچنان باید در نقاطی از بازی و در تعادل بخشیدن بیشتر بازی پیشرفت هایی داشته باشیم. تیم من قدرتمند هست و من یک نیمکت قدرتمند هم در اختیار دارم، در نیمکت می تواند بازیکنان بزرگی بنشیند و همچنین می تواند بازیکن بزرگی از روی نیمکت به زمین برود و موفق به عملکرد خوبی هم شود، برای ما تنها نتیجه گرفتن تیم مهم است و در حال حاضر همچنان به صد در صد امادگی و قدرتمان نرسیده ایم.

 

انتقادات از سیستم های ساری

 

اگر این گونه به شما گفتند حتما می خواهند بگویند که من چیزی نمی فهمم، نمی دانم که چی به شما بگویم اما من در ناپولی در چلسی و امپولی روش های متفاوتی داشتم در هر یک از این تیم ها دوران را سپری کردم و در تمام این تیم ها روش هایم متفاوت بود. ایده های من سر جای شان می مانند اما روش ها و سیستم ها تغییر می کنند و این سیستم ها حتی بستگی به خصوصیات بازیکنان تیم ام دارند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: