ساری : عملکردمان بهتر شده

ساری : عملکردمان بهتر شده

یوونتوس و ارائه نمایش های دیدنی همچنان فاصله دارند اما در این بازی شاهد نمایش بهتری از شاگردان ساری بودیم. مائوریتزیو ساری در سخنان پس از اتمام بازی گفت:

 

امروز عملکرد خوبی داشتیم، هر چند که در دقایق نخست نیمه اول بازی برای هماهنگی دچار مشکل شدیم و ریتم بازی خوبی را در دقایق نخست ارائه نکردیم. در این نیمه رقیب به خوبی راه های نفوذ را بسته بود و بازی بسته ای را ارائه می کرد. اما در نیمه دوم خوب بازی کردیم از بازی متویدی خیلی راضی هستم و بازی امره جان مهم بود با وجود ناراحتی که دارد اما نقش تعیین کننده ای را ایفا کرد، بازیکنی ست که می تواند مفید باشد. در نیمه نخست گرفتن توپ از مدافعین انها واقعا دشوار بود اما در نیمه دوم خوب بودیم، پیانیچ خیلی تلاش می کند و استعداد خوبی در ضربات ایستگاهی و راه دور دارد. به اعتقاد من تفاوت زیادی میان این بازی و دیدار برابر ورونا وجود دارد در ان بازی خوب نبودیم و حتی برابر برشا. دیبالا هم در شرایط خوبی ست و در کنار کریس خوب و موثر است. کریس چند فرصت داشت و من در خط حمله مهاجمین پرشور و پرتحرکت و زهرداری دارم. ایگواین نیز خوب است به هر حال باید انتخاب کنم.

 

اما رقبا در سری آ مانند اینتر

 

ما هم در حال بازی کردن هستیم ومطمئنا شرایط تیم های رقیب را بررسی می کنیم، امشب بازی لورکوزن را می بینم که خوب پیش می روند شکی ندارم رقابت های سری آ نزدیک و دشوار تا پایان پیش میرود و ما باید مبارزه خود را ادامه دهیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: