تازه واردی با روحیه در تمرین بیانکونری

تازه واردی با روحیه در تمرین بیانکونری

 

برای نخستین بار از آغاز تمرینات یووه در دو ماه گذشته و پس طی کردن روند نسبی بهبودی‌‌ در مرکز پزشکی یوونتوس، مارکو پیاتسا در تمرینات روز سه‌شنبه بیانکونری حضور یافت.

 

وینگر تهاجمی و کروات یووه پس از پارگی رباط صلیبی‌اش در ماه مارس گذشته (حدود 6 ماه پیش) در حالی به جمع سایر بازیکنان یوونتوس در کمپ تمرینی کونتیناسا پیوسته که شماره 15 را برای خود انتخاب کرده و فعلاً قرار است بدون وارد کردن فشار و با احتیاط در تمرینات شرکت کند.

 

پیاتسا که به همراه فدریکو برناردسکی و لئوناردو بونوچی در میان تازه‌واردان به تمرین یووه نسبت به روزهای گذشته بودند، در جلسه تمرینی سه‌شنبه که شامل حرکات فیزیکال و تاکتیک‌های فنی بود حضور داشت. شنیده‌ها از روحیه بالای او در این تمرین خبر می‌دهند.

 

پیاتسای 24 ساله که از زمان جدایی‌اش از تیم دینامو زاگرب در سال 2016 و پیوستن به یوونتوس تلاش فراوانی برای درخشش در این تیم کرد همواره با مصدومیت و بدشانسی روبه رو بود و علی‌رغم انتقال قرضی به باشگاه‌های شالکه و فیورنتینا هرگز نتوانس انتظاری را که از او می‌رفت را برآورده کند. او تنها 575 دقیقه در قالب 20 بازی برای یوونتوس به میدان رفته است.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: