مصاحبه با خاص ترین سرمربی یوونتوس ! از ارزش ایگوایین تا سیگارهای ساری ...

مصاحبه با خاص ترین سرمربی یوونتوس ! از ارزش ایگوایین تا سیگارهای ساری ...

امروز و در دیدار مقابل پارما، جووانی مارتوشه‌لو دستیار مائوریتسیو ساری بر روی نیمکت تیم یوونتوس ایتالیا قرار گرفت و شاگردان او با یک گل به برتری دست پیدا کردند.

 

جووانی مارتوشه‌لو بعد از پایان بازی به خبرنگاران گفت:

 

به وضوح به دلیل شرایط آب و هوایی بر روی عملکرد ما تاثیر داشت، اما در نیمه اول یک بازی سطح بالا بود با توجه به قدرت حریف که در خانه بازی میکرد.

 

او افزود:

 

در نیمه ی دوم به صورت کلی کیفیت کار تیمی افت پیدا کرد و باید در بازی های بعدی این موضوع را جبران کنیم. اما ما از نیمه اول که نمایش بسیار عالی داشتیم، خوشحالیم، جایی که می توانستیم کاری متفاوت انجام دهیم، به این معنا که می توانستیم فرصت های بزرگی را که در اختیار داشتیم را به گل تبدیل کنیم، اما این اشکال ندارد.

 

مارتوشه‌لو افزود:

 

این موارد همواره در بازی های اول اتفاق می افتاد و ما باید واکنش مثبت نسبت به آنها داشته باشیم. ما از کسب این 3 امتیاز بسیار خوشحالیم.

 

وی ادامه داد:

 

ما بازی های زیادی در پیش داریم و به تمامی بازیکنانی که در اختیار داریم، نیازمند هستیم و در تیم یوونتوس بازیکنان بسیار بزرگی وجود دارند که بدون شک در هر بازی ما تنها با 11 نفر می توانیم اغاز کنیم ولی شرایط مسابقات به گونه ای است که ما به کل بازیکنان تیم نیازمند هستیم.

 

نیمکت نشینی دیبالا:

 

بر اساس شرایط تیم حریف ما تصمیم گرفتیم از ایگوایین به جای دیبالا بازی بگیریم و از این موضوع نیز حمایت می کنیم. در حال حاضر هیگواین ارزش دیبالا را دارد، دیبالا ارزش ایگواین را دارد، بنابراین انتخاب بازیکن بر اساس شرایط هر بازی فرق می کند و گاهی اوقات بهتر می شود. ویژگی فنی و حرکتی دیبالا، گاهی اوقات مانند امروز ایگوایین.

 

کاستا:

 

امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشد.

 

رونالدو:

 

همانند همیشه تاثیر گذار بود و گل خودش را نیز به ثمر رساند ولی با سخت گیری کامل رد شد.

 

ساری:

 

او در حال بهبود اوضاع خود می باشد و اکنون می توانم بگویم که کمتر سیگار می کشد و شرایطش رو به بهتر شدن است. کمتر سیگار کشیدن ساری یک گام رو به جلو می باشد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حسین صالحی
حسین صالحی«مدیر سایت»
ارتباط با نگارنده: