یووه بدون سرمربی فصل را آغاز می کند! (رسمی)

یووه بدون سرمربی فصل را آغاز می کند! (رسمی)

 

باشگاه یوونتوس به صورت رسمی اعلام کرد که مائوریتسیو ساری سرمربی این تیم در دو دیدار نخست بیانکونری در فصل جدید رقابت‌های سری A مقابل پارما و ناپولی حضور نخواهد داشت.

 

در بیانیه این باشگاه با اشاره به آخرین وضعیت سرمربی یووه آمده است:

 

مائوریتسیو ساری امروز تحت آزمایش‌های مجدد پزشکی قرار گرفت و نتایج حاکی از پیشرفت بالینی او در مراحل ابتدایی درمان بود؛ با این حال برای بهبودی کامل از پنومونی ریه نیاز به استراحت مطلق دارد. به همین دلیل او در دو دیدار آینده یوونتوس در مقابل پارما و ناپولی بر روی نیمکت این تیم نخواهد نشست.

 

این تصمیم در حالی از سوی باشگاه یوونتوس گرفته شده که ساری حتی امروز نیز با دستیاران و همکارانش در تیم ارتباط مستمر داشته و برای جلسه در خصوص دیدار مقابل پارما نیز به کونتیناسا سر زده است.

 

ساری از یک هفته پیش تاکنون با شدید شدن پنومونی ریه (التهاب عفونی ریه) دچار ذات‌الریه شدید و متورم شدن کیسه‌های هوایی و ورود مایعات داخلی بدن به درون آن و کاهش سطح اکسیژن در ریه‌ها شده است.

 

جووانی مارتوشه‌لو دستیار مائوریتسیو ساری تا زمان بازگشت او وظیفه تمرین و هدایت یوونتوس را بر عهده خواهد داشت. مارتوشه‌لو در صورت هدایت یوونتوس در دیدار مقابل پارما، پس از 818 روز از آخرین حضورش به عنوان مربی در سری A بار دیگر به عنوان نفر نخست کادر مربیگری یک تیم ایتالیایی روی نیمکت خواهد نشست. آخرین حضور او به شکست دو بر یک تیم تحت هدایتش (امپولی) در مقابل پالرمو و سقوط این تیم به سری B بازمی‌گردد.

 

همچنین پاول ندود نایب‌رئیس باشگاه یوونتوس نیز ساعت 16 فردا جمعه (یکم شهریورماه) در سالن کنفرانس ورزشگاه آلیانتس تورین در مورد مائوریتسیو ساری و آخرین شرایط باشگاه به سوالات خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای پاسخ خواهد داد.

 

گفتنی است این نخستین بار نخواهد بود که یوونتوس مجبور به شروع سری A بدون سرمربی‌اش است. بیانکونری در فصل 2012-2013 نیز نخستین بازی‌اش را در غیاب آنتونیو کونته با هدایت ماسیمو کاره‌را با شکست پارما و گلزنی پیرلو و لیختشتاینر آغاز کرد.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: