شاید ساری به دیدار مقابل ناپولی هم نرسد!

شاید ساری به دیدار مقابل ناپولی هم نرسد!

 

نتایج آزمایش‌های مائوریتسیو ساری نشان می‌دهد که پنومونی او وخیم است و سرمربی یووه به استراحت و مداوای بیشتری نیاز دارد.

 

به گفته روزنامه La Republica او همچنان به دستور پزشکان اجازه حضور در تمرینات تیم را ندارد و نه‌تنها در دیدار روز شنبه یووه مقابل پارما غایب خواهد بود، بلکه در صورت عدم نشانه‌های بهبودی بعید نیست که در دیدار مقابل ناپولی نیز توانایی حضور بر روی نیمکت را نیز نداشته باشد. قرار است ساری روز شنبه از طریق تماس تلفنی و ویدئویی با دستیاران خود در ارتباط باشد.

 

ساری از یک هفته پیش تاکنون با شدید شدن پنومونی ریه (التهاب عفونی ریه) دچار ذات‌الریه شدید و متورم شدن کیسه‌های هوایی و ورود مایعات داخلی بدن به درون آن و کاهش سطح اکسیژن در ریه‌ها شده است. او علی‌رغم حضور چند دقیقه‌ای در تمرین روز دوشنبه یوونتوس قادر به ادامه حضور در کونتیناسا نبوده و به دلیل وخامت بیماری‌اش در تمرینات روز سه‌شنبه نیز حضور نداشته است.

 

جووانی مارتوشه‌لو دستیار مائوریتسیو ساری تا زمان بازگشت او وظیفه تمرین و هدایت یوونتوس را بر عهده خواهد داشت.

 

مارتوشه‌لو در صورت هدایت یوونتوس در دیدار مقابل پارما، پس از 818 روز از آخرین حضورش به عنوان مربی در سری A بار دیگر به عنوان نفر نخست کادر مربیگری یک تیم ایتالیایی روی نیمکت خواهد نشست. آخرین حضور او به شکست دو بر یک تیم تحت هدایتش (امپولی) در مقابل پالرمو و سقوط این تیم به سریB بازمی‌گردد.

 

 گفتنی است نخستین دیدار یوونتوس در رقابت‌های فصل 2019‐2020 سری A ساعت 20:30 (به وقت ایران) روز شنبه دوم شهریورماه در ورزشگاه اِنیو تاردینی مقابل تیم پارما برگزار خواهد شد.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: