آمادگی امیدوار کننده بازیکنان یوونتوس

آمادگی امیدوار کننده بازیکنان یوونتوس

 

تمرینات پایانی یوونتوس در پیش‌فصل زیر نظر جانشین مائوریتسیو ساری از بعد از ظهر روز دوشنبه (نوزدهم اوت) با حضور و آمادگی امیدوار کننده بازیکنان یوونتوس زیر بارش باران تابستانی شهر تورین مجدداً کلید زده شد.

 

قرار است برگزاری تمرینات یووه تا پیش از دیدار مقابل پارما به صورت مستمر ادامه یابد تا بازیکنان آمادگی مطلوب برای حضور در نخستین دیدار فصل را پیدا کنند. در تمرین روز گذشته کریستیانو رونالدو نیز بالاخره به جمع بازیکنان تیم پیوست و با آمادگی کامل در تمرین شرکت کرد.

 

علی‌رغم ابتلای مائوریتسیو ساری به ذات‌الریه شدید، او خود را به محل انجام تمرین یووه رسانده بود اما به دلیل شدت شرایط خاص آب و هوا و دشواری در تنفس مجبور به ترک تمرین شد تا جووانی مارتوشه‌لو مسئولیت ادامه نظارت بر تمرین را بر عهده بگیرد. مارکو ایانی، جانی پیکیونی، لوریس بئونی، کلودیو فیلیپی و ماسیمو ننچی نیز دیگر حاضرین اعضای کادر فنی یوونتوس در این جلسه تمرینی بودند.

 

 

بازیکنان یووه در این تمرین که در زیر بارش باران برگزار شد، پس از گرم کردن و انجام مختصری کارهای فیزیکی، به دو تیم مشکی‌ و سبز (کاورهای سبز) تقسیم شدند و در یک نیمه از زمین دیداری تمرینی و 10 به 10 را برگزار کردند که در پایان سیاه‌پوشان موفق شدند سبزها را شکست دهند.

 

در تیم پیروز؛ بوفون، بونوچی، دلیخت، ساندرو، کوادرادو، پیانیچ، خدیرا، متوئیدی، رمزی و دیبالا حضور داشتند و نفرات سبزها را نیز این بازیکنان تشکیل دادند: شزنی، کیه‌لینی، دمیرال، دشیلیو، دنیلو، جان، برناردسکی، رابیو، کاستا و رونالدو.
بنتانکور، روگانی، پینسولیو، مانژوکیچ، هیگواین و پیاتسا نیز سایر نفراتی بودند که در برخی از دقایقی به جای یکی از بازیکنان دو تیم وارد زمین و سپس خارج می‌شدند.

 

آمادگی قابل‌توجه جسمی و روحی بازیکنان یووه در این جلسه تمرینی در کنار بارش غافلگیرکننده باران؛ از جمله نکات جالب‌توجهی بود که باعث شده بود عدم حضور مائوریتسیو ساری به چشم نیاید. تفکرات هجومی ساری در کنار اعطای آزادی عمل بیشتر به بازیکنان باعث شده تا آنها با انگیزه‌هایی بیشتر در تمرینات حضور یابند.

 

گفتنی است نخستین دیدار یوونتوس در رقابت‌های فصل 2019‐2020 سری A ساعت 20:30 (به وقت ایران) روز شنبه دوم شهریورماه در ورزشگاه اِنیو تاردینی مقابل تیم پارما برگزار خواهد شد.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: