رمزی كه بالاخره گشوده شد!

رمزی كه بالاخره گشوده شد!

 

وب‌سایت باشگاه یوونتوس از حضور آرون رمزی هافبك 28 و مصدوم این تیم در اردوی آماده‌سازی یووه در كانتیناسا و آغاز تمرین با سایر هم‌تیمی‌هایش خبر داد.

 

بازیكن ولزی بانوی‌پیر هرچند پس از بازگشت یووه از تور آسیایی به تمرینات این تیم اضافه شد اما به صورت انفرادی تمریناش را انجام می‌داد.

 

رمزی از ابتدای شروع تمرینات تابستانی یووه به علت مشكل عضلانی در همسترینگ پای چپ در كلینیك پزشكی یوونتوس مشغول گذراندن دوران نقاهت و بهبودی بود، از زمان پیوستن رسمی به جمع بیانكونری هنوز در هیچ دیداری مورد آزمایش قرار نگرفته است.

 

با اینكه هنوز ساری تصمیمی در خصوص دعوت و یا عدم حضور رمزی در میان نفرات نهایی برای اولین دیدار یوونتوس در فصل جدید مقابل پارما نگرفته اما برخی از شنیده‌ها از دسترس بودن او برای دومین دیدار یووه در مقابل ناپولی خبر می‌دهند.

 

او بعد از مصدومیتش در ماه آوریل و در جریان دیدار آرسنال با ناپولی در لیگ اروپا مجبور به گذراندن همزمان تعطیلات تابستانی و دوران مصدومیتش شده بود. رمزی پس از ورود به تورین و بررسی‌های پزشكی درJ Medical علی‌رغم پیش‌بینی‌های اولیه مبنی بر بهبودی‌اش در عرض 2 الی 3 هفته، زمان طولانی‌تری را برای بازگشت دوباره به میادین پشت سر گذاشت.

 

به نظر می‌رسد رمزی در سیستم 3‐3‐4 یكی از هافبك‌های مدنظر مائوریتسیو ساری خواهد بود؛ سرمربی یووه همچنین در چیدمان 1‐2‐3‐4 نیز می‌تواند از رمزی به عنوان هافبك تهاجمی در پشت دو مهاجم تیم استفاده كند.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: