رونمایی از سه نسخه احتمالی ساریسیمو در یووه

رونمایی از سه نسخه احتمالی ساریسیمو در یووه

 

علی‌رغم اینکه فهرست ورودی و خروجی‌های یوونتوس همچنان بسته نشده و دورنمایی دقیق از نفرات نهایی بیانکونری در دست نیست اما علاقه طرفداران در آگاهی از چینش بازیکنان در ساریسیمو (سیستم منتسب به ساری) باعث شده تا به گمانه‌زنی در این خصوص بپردازند.

 

روزنامه Corriere dello Sport با اشاره به آغاز دور جدید تمرینات یوونتوس زیر نظر مائوریستیو ساری در تورین، شیوه تاکتیکی سرمربی یووه را دارای قابلیت‌های فراوان در هدایت بیانکونری در راه رسیدن به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دانست.

 

این روزنامه با به تصویر کشیدن سه نسخه متفاوت از «ساری‌بال» با استفاده از نفرات موجود در یوونتوس، به بررسی احتمالات در این خصوص پرداخته است.

 

در چینش 1‐2‐3‐4، یووه با نفراتی هچون: شزنی، کیه‌لینی، ده‌لیخت، ساندرو، کانسلو، پیانیچ، رابیو، جان، رمزی، دیبالا و رونالدو آرایش شده است.

 

 

در سیستم شناور 2‐1‐2‐1‐4 نیز؛ شزنی، کیه‌لینی، ده‌لیخت، ساندرو، کانسلو، پیانیچ، رابیو، جان، رمزی، مانژوکیچ و رونالدو نفرات اصلی یووه را تشکیل می‌دهند.

 

 

و اگر ساری تصمیم به استفاده از شیوه 3‐3‐4 داشته باشد، یووه می‌تواند از شزنی، کیه‌لینی، ده‌لیخت، ساندرو، کانسلو، پیانیچ، متوئیدی، رابیو، کاستا، برناردسکی و رونالدو استفاده کند.

 

 

 

نکته جالب در این پیش‌بینی‌ها عدم حضور لئوناردو بونوچی در هیچ‌کدام از ترکیب‌های در نظر گرفته شده است. با این حال، با مشخص شدن احتمال پیوستن بازیکنانی نظیر ایکاردی، پوگبا، کیه‌زا و زانیولو به بیانکونری، ترکیب اصلی یووه می‌تواند دگرگون شود؛ همانطور که نیمکت ذخیره‌های این تیم نیز شاهد نشستن بازیکنان مطرح بر روی خود خواهد شد.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: