نخستین تمرین یووه برای فصل جدید كلید خورد

نخستین تمرین یووه برای فصل جدید كلید خورد

 

نفرات اعلام شده از سوي مائوريتسيو ساري براي حضور در دور نخست تمرينات پيش‌‌فصلِ اين تيم، همزمان با نخستين ساعات صبح امروز، در J Medical حاضر شدند. بازيكنان پس از انجام تست‌هاي پزشكي، در نخستين جلسه تمريني يوونتوس در كونتيناسا نيز حضور خواهند يافت.

 

در فهرست اعلام شده از سوی ساری، بازیكنان تازه واردی از جمله: بوفون، رمزی، رابیو، دمیرال نیز حضور دارند؛ همچنین نام بازیكنان دیگری همچون: پرین، كانسلو، مانژوكیچ، خدیرا و هیگواین كه شایعاتی در خصوص خروج‌شان از باشگاه در رسانه‌ها منتشر شده نیز دیده می‌شود. برخی از بازیكنان دیگر یوونتوس كه در یك ماه گذشته در رقابت‌های مختلف ملی حضور داشته‌اند و كمتر از سایرین موفق به استراحت شده‌اند نیز در مراحل بعدی به تمرینات اضافه خواهند شد؛ بازیكنانی نظیر: كین، پلگرینی، ساندرو، دیبالا، بنتانكور،‌كوادرادو و رونالدو. با توجه به احتمال حضور قرضی كریستین رومه‌رو در باشگاهی دیگر نیز نام او در بین دعوت شدگان به اردوی آماده‌سازی یووه در هیچكدام از مراحل پیش‌رو دیده نمی‌شود.

 

طبق برنامه از پیش تعیین شده؛ بازیكنان در نخستین ساعات صبح پس از حضور دسته‌جمعی در كلینیك پزشكی یووه و انجام آزمایش‌ها و تست‌های مربوطه، در ساعات میانی روز گرد هم جمع شده و پس از برگزاری جلسه‌ای كوتاه برای آشنایی با بازیكنان جدید یووه (رمزی، رابیو، دمیرال و بوفون!) ، تمرینات بدن‌سازی زیر نظر ساری و سایر اعضای جدید كادر فنی كلید خواهد خورد.

 

قرار است كانسلو، پرین، هیگواین، رونالدو و متوئیدی نیز از روز شنبه به تمرینات ملحق و كین، دیبالا و ساندرو نیز در هفته‌های آتی به تیم اضافه شوند. ماريو مانژوكيچ نيز صبح امروز پس از ورود به تورين، مستقيماً از فرودگاه به ساير هم‌تيمي‌هايش پيوست.

 

 

اسامی نفرات دعوت شده از سوی سرمربی یوونتوس به دور نخست تمرینات پیش‌فصل این تیم به شرح زیر است:

 

بوفون، پرین، پینسولیو، شزنی، بونوچی، كانسلو، كیه‌لینی، دمیرال، دشیلیو، روگانی، جان، خدیرا، پیانیچ، رابیو، رمزی، برناردسكی، كاستا، هیگواین، مانژوكیچ، پیاتسا از تیم اصلی و لوریا، بروئاتو، كوكولو، دی‌پاردو، كله‌منتزا، فردریكسن، كاستانوس، موراتوره، توره، ماویدیدی، پیترز، پریه‌را و زانی‌ماكیا از تیم یوونتوس B.

 

گفتنی است نخستین جلسه آماده‌سازی تیم یوونتوس برای حضور در فصل جدید، صبح امروز چهارشنبه 10 ژوئیه (19 تیرماه) در مركز تمرینی یووه موسوم به Continassa آغاز شد.

 

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: