«ده روسی در یووه؟»؛ شزنی پاسخ می دهد!!!

«ده روسی در یووه؟»؛ شزنی پاسخ می دهد!!!

 

وویچنك شزنی سنگربان لهستانی یوونتوس در گفتگو با JTV با اشاره به مراسم قهرمانی بیانكونری در رقابت‌های این فصل سری A، در خصوص الگری، بارتزالی، بوفون و پینسولیو نیز حرف‌های جالبی را عنوان كرده است. او همچنین در بخش پایانی این گفتگو در مواجهه با سوالی غیرمتعارف در خصوص همبازی سابقش در رم نیز از او تمجید كرده است.

 

احساس شخصی پس از قهرمانی

 

سفر پر ماجرایی را پشت سر گذاشتیم؛ روزهایی عجیب و غریب؛ دیدارهایی كه در آن چاره‌ای جز پیروزی نداشتیم و دیدارهایی كه ناباورانه واگذار كردیم. اختلاف بالای امتیازمان با سایر تیم‌ها نشان می‌دهد كه علی‌رغم برخی ناكامی‌ها، موفقیت‌هایی نیز داشته‌ایم. اكنون آن راه پر فراز و نشیب به پایان رسیده و وقت خوشحالی و لذت بردن از جام قهرمانی رقابت‌های سری A است.

 

عملكرد یووه در این فصل

 

من به عملكرد یوونتوس در این فصل نمره 10 می‌دهم. امتیازی كه به دلیل فتح اسكودتو كاملاً شایسته‌اش است. باقی نمره اما به دلیل ناكامی در لیگ قهرمانان كسر می‌شود؛ هرچند سال آینده تمام تلاش‌مان را برای به دست‌آوردنش انجام خواهیم داد.

 

آندره‌ا بارتزالی

 

بارتزالی بی‌شك یكی از فوتبالیست‌های تكرارنشدنی دنیای فوتبال بود. باور من این است كه در تاریخ این رشته ورزشی بازیكنانی شبیه او بسیار اندك بوده‌اند. بارتزالی چه به عنوان هم‌تیمی و چه به عنوان یك انسان، مثال‌زدنی بود. مطمئنم او تا همیشه یكی از دوستان ما باقی خواهد ماند و به زودی او را دوباره در باشگاه خواهیم دید.

 

وداع الگری با یوونتوس

 

الگری دیشب بسیار هیجان‌زده بود و این كاملاً طبیعی است. فكر كنم او به انداز كافی در زمین گریه كرد. او 5 قهرمانی در طول 5 سال برای یووه به ارمغان آورد و این دستاوردی اندك محسوب نمی‌شود. ما همه او را دوست داریم و هرجا كه باشد برایش آرزوی موفقیت می‌كنیم.

 

دیدار دوباره با جانلوئیجی بوفون

 

من اغلب با جی‌جی تلفنی صحبت می‌كنم. ما هنوز هم دوستان خوبی برای هم هستیم. بسیار خوشحال شدم كه در شب جشن هشتمین قهرمانی یووه بار دیگر او را در زمین كنار خود دیدم.

 

حسن ختام بازی‌های یووه در سری A با سنگربانی پینسولیو؟

 

كارلو (پینسولیو) پسری بسیار خوب و دروازه‌بانی بسیار قوی است. خوشحال خواهم شد كه او در آخرین بازی درون دروازه بایستد.

 

دنیه‌له ده‌روسی در یووه؟!

 

عجب سوال غیرمنتظره‌ای؛ انتظار این سوال را نداشتم! او بازیكنی فوق‌العاده است. دو سال در رم با او همبازی بودم و باید بگویم او مردی بزرگ و كاپیتانی كم‌نظیر بود.

 

گفتنی است وویچنك شزنی سنگربان 29 ساله بیانكونری كه تا سال 2021 با یوونتوس قرارداد دارد، در فصل فوتبالی 2018‐2019، 40 بار برای این تیم در رقابت‌های مختلف به میدان رفت.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: