آیا یووه را باید پیشاپیش بازنده دیدار مقابل رم دانست؟!

آیا یووه را باید پیشاپیش بازنده دیدار مقابل رم دانست؟!

علی‌رغم اخبار پر از ابهام باشگاه یوونتوس در روزهای اخیر و با وجود ناكامی در رقابت‌های لیگ قهرمانان و كوپا ایتالیا و البته قهرمانی زودهنگام در سری A طرفداران یووه همچنان این فرصت را دارند تا سه بار دیگر نیز شاهد بازی بازیكنان تیم محبو‌شان در این فصل باشند. مورنو توریچلی مدافع سابق یوونتوس در گفتگو با RMC Sport با اشاره به دیدار یكشنبه شب یوونتوس در مقابل رم، نبرد این دو تیم را تقابل «محرك‌ها» عنوان كرد.

 

 

طبیعتاً رم با انگیزه‌هایی به مراتب بیشتر در مقابل یووه قرار خواهد گرفت. آنها در كلیدی‌ترین مقطع فصل قرار دارند و می‌دانند كه برای رسیدن به رویای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعدی چاره‌ای جز شكست یوونتوس ندارند. در مقابل بیانكونری نیز جدا از مسجل بودن قهرمانی‌اش با انبوهی از شایعات در خصوص آینده‌كاری سرمربی‌اش به رم می‌رود. این دو عامل می‌تواند به مثابه كشیده شدن ترمز برای مبارزه‌ای تنگاتنگ با جالوروسی باشد. نمی‌توان كتمان كرد كه نبرد یووه در مقابل رم تقابل «محرك‌ها» است؛ محرك‌هایی كه در یك سو به شدت قوی و راسخ و در دیگری تعدیل شده است. با این همه نباید از یاد برد كه یوونتوس هرگز تیمی نبوده كه دست‌كم در ایتالیا از پیش بازنده وارد زمین شود؛ فلسفه «همیشه پیروز» بانوی‌پیر می‌تواند واپسین‌گام‌های این تیم در فصل 2018‐2019 سری A را همچنان تماشایی نگه دارد.

 

رم در حالی سی و ششمین بازی خود در چارچوب رقابت‌های سری A را مقابل یوونتوس برگزار خواهد كرد كه با 59 امتیاز در رده ششم ایستاده و برای كسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیازمند كسب پیروزی در هر سه دیدار باقیمانده و البته نگاه به نتایج میلان، آتالانتا و اینتر دارد.

 

گفتنی است دیدار رفت این دو تیم در ورزشگاه آلیانتزِ تورین با تك گل ماریو مانزوكیچ به نفع سیاه و سپید پوشان یوونتوس به پایان رسید.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: