آلگری: اگر از نظر فنی متقاعد شوم، می مانم

آلگری: اگر از نظر فنی متقاعد شوم، می مانم

اینجا تفاوتی نمی کند پیش از اتمام فصل، قهرمان شده باشی و اسکودتو را از آن خود کرده باشی، یا حتی در تمام طول فصل حرفی برای گفتن نداشته باشی، اینجا نبرد حیثیتی برای شهروندان شهر شمالی ست، شهری که پیروزی در دربی اش به معنای تسخیر یک روزه تمام شهر است.

 

فردا بانوی پیر در خانه میزبان دربی «دلاموله» که بیش از صد سال از عمر آن می گذرد، است و به خوبی می داند باید برنده از آن خارج شود تا رضایت هوادارانش را جلب کرده باشد.

 

مکس الگری، مربی سیاه و سفیدهای یووه در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر شد و در کنار مسائل مربوط به دیدار فردا به اینده نیز اشاره ای داشت.

 

برای تورینو این بازی بسیار مهمی ست و مطمئنا بازی سختی خواهد بود درست مانند بازی رفت این فصل. ما باید بازی خوب خودمان را ارائه دهیم مانند نمایش مان در نیمه دوم در میلان، باید تکنیکی و قدرتمند بازی کنیم برای اینکه انها تیمی هستند که فیزیکی بازی می کنند. رونالدو با برناردسکی و کوادرادو در خط حمله بازی خواهد کرد، اینکه کین از ابتدا بازی کند را نمی دانیم باید ببینیم، در حال بررسی او هستیم. بنتانکور هنوز امادگی کامل را به دست نیاورده، بنابر این متویدی، جان و پیانیچ در اختیار هستند.

 

رونالدو و مسی

 

می دانیم که رونالدو انگیزه های زیادی دارد، اینکه کدام یک از این دو تا چه زمانی و تا کجا پیش می روند را نمی دانم اما زمانی که فوتبال را کنار بگذارند به سختی کسی مانند انها در دنیای فوتبال به این زودی ها دیده شود.

 

و اما اینده

 

در خصوص اینده، خب پاسخ ساده است، باید ببینیم و با مدیر در خصوص برنامه ها صحبت کنیم، و اینکه چه به دست اورده ایم، در اینده چه می خواهیم، ایده های مدیر و باشگاه و برنامه هایی که ما در نظر داریم. من، مدیر را امروز صبح ملاقات کردم، تقریبا همدیگر را همیشه می بینیم، مدیر همیشه در دسترس است. در تمام این سال ها شنیده شده که الگری برو، اما من پنج سالی هست که اینجا هستم، همچنین از امسال یک ماه نیز باقی مانده.

 

برای اینده چه نیاز است؟

 

این را به مدیر می گویم، اما مانند همیشه می دانیم که یووه باید مبارزه طلبی خود را حفظ کند و به فتح تمام جام ها فکر کند. من دلایل و انگیزه هایی دارم و اگر تصمیم بگیرم که برای ششمین سال در این تیم ادامه دهم به این خاطر است که انگیزه هایی دارم. من همیشه به تیم و شرایط ان تمرکز دارم، اگر از نظر فنی متقاعد شوم، کار خودم را به عنوان مربی ادامه خواهم داد.

 

خرید نخست

 

رمزی بازیکن باکیفیت و خوش تکنیکی ست و یک خرید عالی برای یوونتوس است.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: