نقشه به زیر کشیدن یوونتوس در بندر ناپل کشیده شد!

نقشه به زیر کشیدن یوونتوس در بندر ناپل کشیده شد!

 

Mario Somma یکی از مربیان متوسط در فوتبال ایتالیا است که در دو هه گذشته بیشتر وقت خود را با مربیگری در باشگاه‌های کوچک و حضور در رقابت‌های سری C و B سپری کرده است.

او در گفتگو با Radio Marte (یکی از ایستگاه رادیویی در شهر ناپل) با اعتراف به قدرت یوونتوس در ایتالیا، راهی متفاوت را برای مقابله با بانوی‌پیر به تیم‌های حاضر در فوتبال این کشور توصیه کرده است.

 

از هر لحاظ که حساب کنیم یوونتوس در رقابت‌های سری A برترین تیم است و هیچ شکی نیز در این حقیقت نیست. بعد از سالها حضور در فوتبال می‌توانم به جرأت مدعی شوم درصد شانس و بدبیاری یک باشگاه در طول یک فصل با هم برابر است؛ اما این شما هستید که تعیین می‌کنید چه مقدار از هر کدام را می‌خواهید. وقتی تیمی مثل یوونتوس حکمران بلامنازع فوتبال در ایتالیاست این به معنای غرق شدن در تقدیر از پیش نوشته شده «له شدنِ بی قید و شرط» برای سایر تیم‌ها نیست؛ اتفاقاً وقتی تیمی مثل یوونتوس را شکست می‌دهید و تمام معادلات را بر هم می‌زنید آنگاه است که تیم‌تان بدون هیچ هزینه‌ شارژ می‌شود و یک‌شبه تمام توجهات را به خود معطوف می‌کنید. احوالات باشگاه‌های آتالانتا و پارما را ببنید؛ روحیه‌ای که آنها از غلبه و توقف بانوی‌پیر به دست آوردند در حکم مرغوب‌ترین بنزین برای ماشین‌های میان‌رده‌شان در ادامه کورسِ لیگ خواهد بود. تیم‌های ایتالیایی اگر نمی‌توانند یوونتوس شوند اما می‌توانند در خلوت‌شان راه‌های غلبه بر بیانکونری را مرور کنند.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: