پیش ‌بینی Derby d'Italia به روایت سرمربی تیم ملی ایتالیا

پیش ‌بینی Derby d'Italia به روایت سرمربی تیم ملی ایتالیا

 

روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی ایتالیا در گفتگو با شبكه تلویزیونی Sky Sport با اشاره به جدالِ Derby d’Italia (دربی یوونتوس و اینتر ناتزیوناله) ، این دیدار را تقابلی بزرگ، با حضور ستارگانی بزرگ توصیف كرد.

 

یوونتوس و اینتر ناتزیوناله باشگاه‌هایی بزرگ با بازیكنانی بزرگ هستند. جدال رونالدو و ایكاردی؛ ستاره‌های بیانكونری و نراتزوری قطعاً بر جذابیت‌های این دیدار خواهد افزود.
هنوز مشخص نیست كه برای تماشای این دیدار به تورین خواهم رفت یا نه اما مطمئنم بازی یووه - اینتر دیداری دیدنی و تماشایی خواهد بود.
پیش‌بینی نتیجه این دیدار دشوار است؛ چراكه از یك سو یووه مقتدرانه در حال به پیش بردن این فصل است و در نقطه مقابل نیز اینتر در حال رشد و پیشرفت بیشتر است.
پیروزی بیانكونری بر نراتزوری می‌تواند گامی بزرگ و اساسی در كسب اسكودتوی این فصل باشد؛ هرچند فارغ از هر نتیجه‌ای كه این دیدار داشته باشد، جدال میان این دو تیم و البته ناپولی همچنان ادامه خواهد داشت.

 

گفتنی است دو تیم یوونتووس و اینتر روز جمعه شانزدهم آذرماه، از ساعت 23 به وقت تهران، در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های سری آ ایتالیا، در ورزشگاه آلیانتز تورین به مصاف یكدیگر خواهند رفت.

 


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
حامد وحیدی
حامد وحیدی«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: