یوونتوس متوقف نمیشود

یوونتوس متوقف نمیشود

به نظر میرسد یووه قصد توقف ندارد، فصل سختی ست و یووه الگری به خوبی می داند که نباید از هیچ امتیاز و دیداری به اسانی بگذرد، مکس الگری در کنفرانس خبری پس از برتری دو بر صفر تیمش برابر اودینزه گفت:

 

منتظر چنین رقیبی بودیم، در طول هفته تمریناتی برای شروعی خوب و قدرتی داشتیم و امروز شاگردانم خیلی خوب بازی کردند و یکی از بهترین دیدارهای مان دراین فصل از نظرتکنیکی بود، اشتباهات کمی داشتیم و توانستیم حملات خوبی را داشته باشیم. هر چند که اودینزه نیز فرصت هایی داشت اما ما نشان دادیم که از تمرکز و ذهنیت بالایی برخورداریم. هنوز اشتباهات و کاستی هایی در تیم دیده میشود و این به این معناست که باید همچنان بهتر شویم و بییشتر کار کنیم، در دیدار مقابل ناپولی کمی سردرگمی در تیم دیده میشد اما امروز خیلی بهتر شده بودیم.

 

بنتانکور

 

برای او و برای گلی که به ثمر رساند خیلی خوشحالم، در عین حال بسیار هم خوب بازی کرد.

 

روند یووه

 

باید به این نکته توجه بیشتری داشته باشیم که نباید در بازی عجله زیادی داشته باشیم، در این بخش در حال پیشرفت هستیم، ما باید سریعتر پاسکاری کنیم وتوپ را در گردش در بیاوریم اما به این معنا که با علجه نکردن، اشتباه نکنیم. از نظر تکنیکی و تاکتیکی تیم بسیار خوبی هستیم و از این نظر در سطح بسیار بالایی قرار داریم، بازیکنان از لحاظ فیزیکی نیز خیلی بهتر شدند و این مسئله در حال پیشرفت است. باید کمی زهردار تر شویم و این در تمرینات و دیدارهای اینده در تیم دیده خواهد شد.

 

حمله و دفاع

 

ما در حالی که خیلی خوب حمله می کنیم در دفاع نیز خوب عمل کردیم، خیلی خوب حملات رقیب را دفع می کنیم و مدافعین از این حرکت سریع حمله ای برای تیم مان می سازند. مانژوکیچ در این بخش فوق العاده است و خیلی خوب به تیم کمک می کند. در خط حمله بازیکنان بسیار قدرتمندی داریم خیلی خوب و با دقت بازی می کنند و در مشغول نگاه داشتن بازیکنان حریف عملکرد بسیار خوبی دارند.

 

کانسلو

 

از نظر تکنیکی یکی از بهترین هاست، قدرت و سرعت عمل بسیار خوبی دارد البته باید کمی دقت کند در این شرایط احتمال گرفتن پنالتی بسیار زیاد است، اما امروز یکی از بهترین بازی هایش را ارائه کرد.

 

پاراتیچی

 

در بخش نقل و انتقالات با هم تصمیم می گیریم، به او ایده هایم را می گویم، در حال شناخت بیشتر هستیم و می توانیم به شکل بازیکنانی که نیاز داریم را بهتر بشناسیم و در نظر بگیریم. من نظر و بازیکنان و ایده هایم را در اختیار او می گذارم و بعد فابیو ست که عمل می کند، البته او بسیار کارامد است و کار خود را به خوبی می داند و در جذب بازیکنان فوق العاده است. خیلی خوش شانس هستم که در کنار چنین کادری کار می کنم، با مجموعه ارتباط خوبی برقرار است و این مسئله کار کردن را اسان می کند، نمی توانی در هر بخشی باشی و این که مجموعه به خوبی حرکت می کند به دلیل همکاری و کارامدی مسولین هر بخش است. پاراتیچی به من کمک می کند، همچنین هر زمان که نیاز به کمک بیشتری دارم کادر مربیگری کمک زیادی دارند، دارم پیر میشوم و صدایم را بازیکنان در زمین به خوبی نمی شوند، این خوب است که کادر به من کمک می کنند.

 

امتیاز 114

 

امروز از بازیکنان خواستم که خوب بازی کنند، گلی دریافت نکنند، خیلی خوب بازی کردیم و گلی هم دریافت نکردیم، باید این روند را ادامه دهیم، باید اهدافی را برای خود در نظر بگیریم و پیش رویم و در این راه پیشرفت کنیم.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: