باید فردا برنده شویم

باید فردا برنده شویم

کروتونه رقیب فردای بانوی پیر در رقابت های سری آ خواهد بود و این درحالی ست که همچنان در خصوص دیدار رئال مادرید صحبت میشود و این بار ماسیمیلیانو الگری، مربی یووه از این بابت ابراز ناراضیتی کرد.

 

کافی ست، صحبت کردن در خصوص دیدار مادرید کافی ست، بازی مهمی برابر کوروتونه داریم، مهم تر از ناپولی. دو بازی در یک هفته که یکی از دیدارهای مهم اش را فردا برگزار می کنیم، رقیب تیم قدرتمند و خوبی ست، باید دقت کنیم و با امتیاز این بازی را ترک کنیم، هنوز چیزی به دست نیاوردیم، می شنوم که می گویند یووه اسکودتو را فتح کرده ولی ما هنوز راه مهمی پیش رو داریم و یکی از دیدارها، فردا برابر این رقیب خواهد بود. برای رسیدن به اسکودتو باید چهار بازی از شش بازی را ببریم اما برنامه بازی های ما و ناپولی دشوار است و باید این فاصله را حفظ کنیم. فردا شتزنی درون دروازه خواهد بود، کیه لینی استراحت می کند و البته شاید کوادرادو بازی نکند، مارکیزیو شانس این را دارد که در ترکیب باشد. ایگوایین خوب است اما شاید بازی نکند. باید بازی را ببریم.

 

اما همچنان بحث در خصوص بازی برابر رئال

 

جیجی ان شب خوب عمل کرد و کاری کرد که باید انجام می داد، صحبت های زیادی در این باره گفته و همچنان شنیده میشود اما واقعا کافی ست. در حال حاضر ما فقط باید به دو هدف خودمان فکر کنیم و تمرکزمان به این دو مسئله باشد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: