پیروزی بعد از دیدار در مادرید، مهم بود

پیروزی بعد از دیدار در مادرید، مهم بود

یوونتوس در خانه برابر سمپدوریا به برتری ارزشمندی دست یافت، این پیروزی پس از عدم صعود در لیگ قهرمانان و نتیجه دیدار ناپولی در سری ا، از اهمیت زیادی برخوردار بود و بانوی پیر موفق به کسب سه امتیاز مهم این مصاف شد.

 

ماسیمیلیانو آلگری، مربی یووه در پایان بازی همانند اکثر دیدارها از نمایش بازیکنان ابراز رضایت کرد.

 

از پیانیچ ممنونم، اسیب دید اما او و ایگوایین برای تغییراتی در روش بازی مان، اینجور انتخاب شدند، برای هافبک ها سخت است که همیشه دربازی باشند.

 

ناپولی و اختلاف امتیازی

 

مهم بردن بعد از دیدار مادرید بود، بعد از اتمام انرژی و خاموش شدن یک هیجان و از نظر تکنیکی و حتی ذهنی، بردن بعد از یک شکست در یک بازی حساس، از اهمیت زیادی برخوردار است. پیانیچ خیلی عالی بود و برای این حرکت از او ممنونم، متاسفم که اسیب دید. این بازی شرایط اش اینگونه بود و اگر متویدی بازی می کرد فضای بیشتری به حریف می دادیم.

 

هوودس

 

از امادگی خوبی برخوردار بود، بازی سختی بود و او برای این بازی انتخاب کردم، این بازی درستی بود و باید این فرصت را به او می دادم، بازیکن خوش فرک، مهم و باتکنیکی ست و برای او خوشحالم. ما می دانیم که ناپولی تا پایان به رقابت ادامه خواهد داد، شرایط فصل به لحظات حساس خود نزدیک میشود و من نمی دانم که شرایط ذهنی بازیکنان انان چطوراست، ما برای رسیدن به لحظات سخت اماده ایم، ذهنیت گروهی ما همیشه اماده است، دو بازی مهم برای رسیدن به اسکودتو پیش روست و باید به انها فکر کنیم.

 

ترک یووه

 

روز گذشته هم اخباری در این خصوص خواندم، دقیقا در ماه مارس و اپریل شاهد این اخبار هستیم، من در یووه و در کنار این تیم احساس خوبی دارم، همه چیز اینجا خوب است و تا پایان فصل به خوبی پیش می رویم و بعد من برای تعطیلات به دریا خواهم رفت، خیلی ارام و راحت هستم، در حال حاضر به اسکودتو و کوپا فکر می کنیم و در شرایطی که همه چیز خوب پیش می رود نیاز به بحث کردن نیست.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: