بوفون در داخل و خارج از میدان همیشه الگو بوده و هست

بوفون در داخل و خارج از میدان همیشه الگو بوده و هست

پس از گذشت چند روز از حوادث لیگ قهرمانان، یوونتوس این بار در سری ا به مصاف سمپدوریا به میدان می رود، ماسیمیلیانو الگری در کنفرانس خبری پیش از دیدار فرداشب در خصوص این بازی و حتی حوادث مادرید صحبت کرد.

 

فردا باید با تمام قوا به میدان قدم بگذاریم، خشم و عصبانیت ما از ان دیدار به جای خود باقی ست اما حالا سری ا را پیش رو داریم و باید به این رقابت ها متمرکز شویم. شاید در این بازی دست به تغییراتی بزنم تا تعادل در میان بازیکنان بیشتر به وجود اید، اما در نهایت فردا تصمیم نهایی را می گیرم، برای خط حمله مانژو و ایگوایین با هم بازی می کنند و یا یکی روی نیمکت میشیند، بین روگانی و بن عطیه و لختشتاینر و هوودس نیز دو بازیکن انتخاب خواهند شد. کیه لینی بازی نمی کند و نیاز به استراحت داد.

 

توقف در مربیگری

 

نه، من هنوز جوان هستم و می خواهم مربیگری کنم، هنوز تمایل زیادی برای کار کردن در این زمینه را دارم، اما زندگی ست و ما نمی دانیم که چه میشود، در حال حاضر تنها به این فصل و پایان خوش ان فکر می کنم. هنوز در خصوص اینده ام با مدیران مجموعه صحبت نکردم.

 

داور دیدار یووه ― رئال

 

داور بازی خوبی انجام داد، کارت را در دقیقه ای حساس داد و ما دیگر زمانی برای بازگشت به بازی نداشتیم، کاری نمی توان کرد و ما کارمان را در مادرید تمام کردیم و حالا به سری ا و کوپا می اندیشیم.

 

دیدار برابر رئال

 

انچه که در مورد بازی در مادرید باید بگویم این است که تنها می توانم به بازیکنانم تبریک بگویم، بسیار خوب و زیبا بازی کردند و شایسته رفتن به مرحله بعدی بودیم و تا پایان فوتبال زیبایی را ارائه کردیم، در حال حاضر صحبت کردن در این باره کافی ست و ما فقط به سمپدوریا و رقابت فردا فکر می کنیم.

 

بوفون و عصبانیت

 

بوفون برای بیست سال در داخل و خارج از میدان الگو بزرگی بوده و هست، حالا در این شرایط سخت و البته تاثیرگذار بیش از حد عصبانی شد، نمی توانیم او را محکوم کنیم، باید شرایط روانی را درک کنیم، از او فرصت امتحان کردن برای گرفتن ضربه پنالتی نیز گرفته شد.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: