الگری ناراضی از خط دفاع یووه

الگری ناراضی از خط دفاع یووه

یوونتوس با نتیجه چهار بر دو از سد بنونتو گذشت و سه امتیاز مهم این بازی را از ان خود کرد، اما این تیم برابر میزبان نه چندان مطرح خود دو گل دریافت کرد که این مسئله در کنار نتیجه هفته گذشته در لیگ قهرمانان باعث نگرانی هایی برای کادرفنی و حتی هواداران یووه شده است.

 

ماسیمیلیانو الگری در کنفرانس خبری پس از برتری در دیدار عصر امروز گفت:

 

باید به رقیب برای نمایش قابل قبولی که برابر ما داشت تبریک بگوییم و البته به یووه برای برتری در این بازی دشوار، دیدار سختی بود، خوب شروع کردیم اما در ادامه افت کردیم و بازی به تساوی کشیده شد هر چند که مهم برگشت ما به پیروزی در این دیدار بود و باید سه امتیاز را از ان خود می کردیم، باید طی این یک ماه انرژی و توان مان را به خوبی ذخیره و استفاده کنیم شرایط در طی این یک ماه بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود، هنوز در لیگ قهرمانان شانس داریم و باید یک بازی بسیار سخت را برابر رئال پشت سر بگذاریم.

 

اما دفاع

 

امروز هم اتفاقی که طی هفته های اخیر روی داد، افتاد و این به هیچ عنوان خوشایند نیست. البته هجده بازی را با کمترین گل خورده پشت سر گذاشتیم و این طبیعی ست که گاهی اشتباه کنیم. اما این نشان می دهد که باید بهتر شویم و باید در تمرینات به این بخش توجه بیشتری داشتیم. بعد از بازی دشوار برابر رئال کمی دچار کمبود انرژی و قدرت شده بودیم و در این بازی هم اشتباهاتی داشتیم. باید دقت کنیم که گل زودهنگام دریافت نکنیم که بسیار خطرناک است.

 

دیبالا

 

خیلی خوب تلاش می کند و امروز نیز بازی بسیار خوبی داشت، پائولو به همراه تیم ملی نرفت و این باعث شد که خیلی بهتر تمرین کند.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: