دیبالا:همه چیز به ما بستگی دارد

دیبالا:همه چیز به ما بستگی دارد

بی شک پائولو دیبالا امروز بهترین بازیکن بیانکونری ها بود، مهاجم آرژانتینی یووه با سه گل ارزشمندی که برابر بنونته به ثمر رساند توانست نقش موثری در کسب سه امتیاز حساس این بازی داشته باشد. او در پایان بازی به شبکه اسکای گفت:

 

مطمئنا در همه بازی ها برای پیروزی قدم به میدان می گذاریم و می خواهیم برنده از میدان خارج شویم. نمی توانیم امتیازی را از دست بدهیم، رقابت با ناپولی به قوت خود باقی ست و شرایط را نباید دشوار کنیم، اما ما بسیار با دقت و با ارامش به راه مان ادامه می دهیم، همه چیز به ما بستگی دارد. بعد از گلی که ثمر رساندیم کمی تمرکز خود را از دست دادیم و این موجب شد تا میزبان به گل برسد، انها خوب بازی می کردند، بازی خوبی بود، در کل رقیب هیچ چیزی برای از دست دادن نداشت و این باعث شد تا شاهد بازی خوبی باشیم. مستر به ما گوش زد کرده بود که باید مراقب باشیم و نگذاریم اتفاق دیدار برابر اسپال تکرار شود. بازی دشواری بود و باید به حریف برای این بازی تبریک بگویم. پیروزی در این زمین اسان نبود، امکان داشت ضربه پنالتی به گل تبدیل نمی شد، این روزها دروازه بانان تمرینات بسیار زیادی برای دفع و مهار پنالتی دارند و شرایط برای زدن پنالتی دشوارتر شده، به هر حال برای این پیروزی خوشحالیم بازی اسانی نبود.

 

لیگ قهرمانان

 

ما هنوز شانس داریم و به خودمان ایمان، هم تیمی های من مردان و قهرمانان بزرگی هستند که هرگز دست از تلاش برنمی دارند، ما بر این باوریم که هنوز می توانیم.

 

اما هتریک و تولد مادرش

 

می خواهیم سلام گرمی را به مادرم که امروز تولدش را جشن می گیرد، بفرستم، گل هایم هدیه به اوست.

 

در پایان از او سوال می کنند که این چندمین توپی ست که به خانه می برد؟

 

سومین توپ است.

«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: