پیروزی یووه با هتریک دیبالا

پیروزی یووه با هتریک دیبالا

بانوی پیر عصر امروز در ورزشگاه چیرو ویگوریتو برابر بنونتو به میدان رفت و توانست در یک بازی پرگل و با هتریک دیبالا به برتری چهار بر دو دست یابد.

 

یوونتوسی ها بازی را خوب شروع کردند و در دقیقه 16 توسط پائولو دیبالا توانستند به گل نخست خود دست یابند اما میزبان خیلی زود گل تساوی را به ثمر رساند تا همه چیز مساوی شود. با این حال یووه به حملات خود ادامه داد.

 

در این نیمه مانژو نیز موفق به گلزنی شد اما داور بازی تشخیص داد که توپ توسط دستان این مهاجم کنترل شده و گل را مردود اعلام کرد، در ادامه دیبالا از روی نقطه پنالتی گل دوم خود و تیم اش را به ثمر رساند تا نیمه نخست با نتیجه دو بر یک به سود بانوی پیر به پایان رسد.

 

اما با شروع نیمه دوم، میزبان بار دیگر توانست گل تساوی را به ثمر برساند تا شرایط برای الگری و شاگردانش سخت شود، در ادامه در حالی که یووه خوب و روان بازی نمی کرد بار دیگر دیبالا از روی نقطه پنالتی توانست هتریک تاریخی دیگری را به نام خود ثبت کند و یوونتوس را از شرایط سخت بازی دور کند.

 

این پایان بازی نبود و دوگلاس توانست با ضربه ای بی نظیر گل چهارم یوونتوس را به ثمر برساند تا بیانکونری با سه امتیاز ارزشمند این بازی راهی خانه شود و خود را برای بازی برگشت در لیگ قهرمانان اماده کند.


«به اشتراک گذارید»
Google+ Twitter Facebook
طناز احدی مقدم
طناز احدی مقدم«خبرنگار»
ارتباط با نگارنده: